Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “Yerel basın sektörü bugüne kadar inişli çıkışlı dönemler yaşamıştır. İçinde bulunduğumuz süreçte ise muhatap kalınan sorunların aşılacağına inanıyorum.” dedi.
Yerel basın sektöründe haftalık, on beş günlük ve aylık olarak yayımlanan gazetelerin imtiyaz sahiplerince, yaşadıkları sorunlara çözüm üretmek ve ortak hareket etmek amacıyla oluşturulan “Yerel Medya Güç Birliği Platformu”, MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı’yı ziyaret etti.

“YEREL MEDYANIN ÖNEMİNİ BİLİYORUZ”

Yerel Medya Güç Birliği Platformu Başkanı Kamil Yalçın Göl ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden memnuniyetini dile getiren Yusuf Kanlı, yerel basının öneminin inkâr edilemez olduğunu belirtti. Yaygın basının yerel bir yaklaşımı bulunmadığını, yerele yoğunlaşmasının da mümkün olmadığını kaydeden Kanlı, dolayısıyla yerel medyanın bu boşluğu doldurarak topluma ve kamuya hizmet verdiğini vurguladı.

Yerel Medya Güç Birliği Platformundan MHP'ye Ziyaret

“HER ZAMAN SİZLERİN YANINDAYIZ”

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “Yerel basın sektörü bugüne kadar inişli çıkışlı dönemler yaşamıştır. İçinde bulunduğumuz süreçte ise muhatap kalınan sorunların aşılacağına inanıyorum. Soruna bütüncül bir yaklaşım gerekiyor. Çözüm üretici bir iradenin tesis edilmesi lazım geldiği kanaatindeyim. Bu bağlamda bizler de her zaman yanınızdayız ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi. 
Yerel Medya Güç Birliği Platformu Başkanı Kamil Yalçın Göl ve yönetim kurulu üyeleri, MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı’nın ilgi ve desteğine teşekkür ettiler.