Vali Köşger, yaptığı değerlendirmede, kentin gelişimi için Adana’daki görev süresini en iyi şekilde değerlendireceğini bildirdi.

Gazetecilere "Medyada Etik ve Etik Denetimi" Anlatıldı Gazetecilere "Medyada Etik ve Etik Denetimi" Anlatıldı

Yerel Medya Güçbirliği Platformu Başkanı Kamil Yalçın Göl, ziyaretteki konuşmasında, çalışmalarına ilişkin bilgi verdi. 
Yerel Medya Güç Birliği Platformu'nu 50’ye yakın haftalık, on beş günlük ve aylık gazete ile internet sitesinin ortak hareket etme amacıyla kurduklarını, yerel basına hiçbir ayrım yapılmadan destek verilmesinin gerektiğini söyledi..

Vali Yavuz Selim Köşger ise ziyarete katılan yönetim kurulu üyelerini tek tek tanıdıktan sonra basının önemine vurgu yaptı. Köşger, Adana’daki görev süresini en iyi şekilde değerlendirmek istediğini belirterek, “Ülkemizin neresinde olursa olsun her yer bizim için kutsaldır. Buradaki görev süremi tamamlarken geriye baktığımda güzel işler bırakmayı görmek istiyorum” dedi. 

Adana’ya geldiği ilk günden itibaren pozitif enerji aldığını belirten Vali Köşger, odalar, sivil toplum kuruluşları ve basınla işbirliği içinde olacağını ifade etti.  
Ziyarete; Göl’ün yanı sıra İsmet Tanlı, Şencan Birincioğlu, Mehmet Tatlı ve Cengiz Durak katıldı.

Yerel Medya Güç Birliği Platformu Başkanı Kamil Yalçın Göl ile yöneticiler, Adana Valisi Yavuz Selim Köşger’e ilgisinden dolayı teşekkür etti.