Yerel Medya Güç Birliği Platformu, Adana Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Bilgiç’e ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

EMEĞİMİZE SAYGI DUYDUĞUNUZ İÇİN SİZE MİNNETTARIZ

Yerel Medya Güçbirliği Platformu Yönetim Kurulu Üyeleri Şencan Birincioğlu, Mustafa Boz ve Ahmet Kırmızıdal ile birlikte ATB Başkanı Şahin Bilgiç’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Platform Başkanı Yalçın Göl, “Başarılı çalışmalarınızı her zaman takdire şayan buluyoruz. Güven tazeleyerek görevinizi sürmeniz bizleri de mutlu etmiştir. Son yıllarda yerel gazetelerin yaşadığı sorunları iyi bilen ve yerel basını fazlasıyla önemseyerek her zaman destek olduğunuz için çok teşekkür ediyoruz. Emeğimize saygı duyduğunuz için de ayrıca size minnettarız.” dedi.

BİLGİÇ, “YEREL BASINI SÜREKLİ DESTEKLİYORUZ”

Türkiye’de Yasama, yürütme ve yargıdan sonra medya’nın geldiğini ifade eden Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, “Adana’da görev yapan bir çok gazeteciyi yakınen tanırım. Önemli haberleri doğru ve sağlıklı olarak ortaya çıkarmak gazetecinin görevidir. Tüm bunları yaparken aslında bir nevi kamu görevi yapıyorsunuz. Karmaşık meseleleri hızlı bir şekilde kavrayabilme ve bunları basit, özlü bir dille açıklayabilmek, İyi bir gözlem yapmak, mükemmel sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip olmak yine sizlerin işidir. ATB olarak yerel basını sürekli destekliyoruz. Basılı yayını olan her gazeteye aboneliğimiz vardır. Haber anlamında her türlü işbirliği içerisinde bulunmak, işlerinizi kolaylaştırmak için buradayız. Bu anlamda tüm gazetelere kapımızı sonuna kadar açıktır. Ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum” dedi.