Akay’dan flaş “Kent Meydanı” açıklaması

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, göreve gelişinin 1000’inci gününe denk gelen Çalışan Gazeteciler gününe özel gerçekleştirdiği basını bilgilendirme toplantısında Kent Meydanı hakkında önemli açıklama yaptı.

Akay’dan flaş “Kent Meydanı” açıklaması

Seyhan Otelde Gazetecilerle bir araya gelen Başkan Akay, göreve gelişinin 1000’inci gününde yapılan çalışmaları aktardı. Başkan Akay konuşmasında Kent Meydanı hakkında yeni gelişmeyi de basınla paylaştı. Başkan Akay Kent Meydanının tamamlanması konusunda Adana Büyükşehir Belediyesi ile anlaşmaya varıldığını protokolün hafta içinde imzalanacağını kaydetti. Başkan Akay “Kent Meydanının, Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamlanması konusunda anlaştık. Küçük ayrıntılar kaldı. Bu konudaki protokolü aksi durum olmazsa hafta içinde imzalayacağız. Büyükşehir Kent Meydanını tamamlayacak, biz de çevre düzenlemesini yapacağız” dedi.

Kent Meydanının büyük bütçeli Adana Büyükşehir Belediyesine devriyle tamamlanma süreci hızlanacak. Protokolün imzalanmasının ardından inşaat sürecinin de hızlanması bekleniyor.

,

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2022, 16:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER