banner834

Ceyhan’da asfaltlama çalışması sürüyor

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, hemşehrilerinin huzur ve güveni için büyük çaba sarf ediyor

Ceyhan’da asfaltlama çalışması sürüyor

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, ilçede asfaltsız yol bırakmamaya kararlı. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın desteğiyle Ceyhan’ın tamamında başlayan yol bakım, onarım ve asfalt çalışmalarını aralıksız sürdüren Ceyhan Belediyesi ekipleri hafta sonu da yoğun mesai harcadı.

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, ilçe genelinde devam eden asfalt çalışmalarıyla birlikte yol yapım ve onarım işlemlerinin de hız kesmeyeceğini, Ceyhanlı hemşehrilerinin huzur ve güvenliği için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacaklarını vurguladı.


İLÇEDE HUMMALI BİR ÇALIŞMA VAR

Ceyhan Belediyesi  Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin hafta içi ve hafta sonu demeden, mesai kavramı olmadan hizmet ürettiğini dile getiren Başkan Hülya Erdem, cadde ve ara sokaklarda önceden tespit edilen bozuk yolların bakım, onarım ve asfaltlama işlemlerinde hummalı bir çalışma süreci başlattıklarını dile getirdi.

Ekiplerin Namık Kemal Mahallesi’nin ardından Burhaniye Mahallesi’nde asfaltlama çalışmalarına devam ettiğini kaydeden Başkan Hülya Erdem, her mahalleye eşit hizmet üretme çabası içerisinde olduklarını söyledi.


ÇALIŞMALAR HIZ KESMEYECEK

Ceyhanlılara bir anne şefkatiyle hizmet üretmenin gururunu yaşadığını vurgulayan Başkan Hülya Erdem, “Ceyhan benim ailem. Ailemin hayatını kolaylaştırmak, huzurlu ve güvenli bir ortam sağlamak için büyük çaba sarf ediyoruz. Bu kapsamda sosyal ve kültürel belediyecilik örnekleri sergilediğimiz gibi vatandaşımızın canı ve malı için büyük önem taşıyan yollarımızı da daha çağdaş ve güzel görünüme kavuşturmak için çalışıyoruz” diye konuştu.

Başkan Hülya Erdem, Ceyhan’ın tamamına yayılacak çalışmaların bozuk, bakımsız hiçbir yol kalmayana kadar devam edeceğini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner841