Çukurova’dan besicilere destek

Çukurova Belediyesi ile New Hope Yem Fabrikası arasında besicilere destek olmak amacıyla yeni işbirliğine gidiliyor. New Hope firması bundan böyle Çukurova Belediyesi referansı ile yem alan besicilere her 20 torbada 1 torba yem hediye edecek. Firma daha önce yapılan işbirliği sonucu Çukurova’nın köylerine yem bağışında bulunmuştu.

Çukurova’dan besicilere destek
banner686

Çukurova Belediyesi artan girdi maliyetleri nedeniyle zor dönemden geçen hayvancılıkla uğraşan çiftçilere destek oluyor. New Hope Yem Firması Çukurova Belediyesi referansı ile yem alan üreticilere her 20 torbada 1 torba yem hediye edecek.
Adana Organize Sanayi Bölgesinde kurulu Çin Halk Cumhuriyeti firması New Hope Yem Fabrikası Genel Müdürü Alex Ma, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i ziyaret etti. Daha önce istihdam ve üreticilere yem bağışı yapılması gibi konularda işbirliği yapan iki kurum arasında yeni işbirliği konuları konuşuldu.

GENEL MÜDÜRE TEŞEKKÜR

Başkan Soner Çetin, Çukurova Belediyesi İstihdam Birimi aracılığıyla New Hope Firmasında vatandaşlara istihdam sağlandığını belirterek Alex Ma’ya teşekkür etti. Firmanın ayrıca Çukurova’nın mahalle statüsüne geçen köylerinde hayvancılıkla uğraşan üreticilere de yem bağışında bulunduğunu anımsatan Başkan Soner Çetin, “Bu işbirliğinden çok memnunuz. Verdiğiniz destek ve işbirliği çabalarınız için sizlere teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Soner Çetin, yeni işbirliği önerilerine de açık olduğunu belirtti.
New Hope Yem Fabrikası Genel Müdürü Alex Ma da Çukurova Belediyesi ile oldukça yararlı bir işbirliği içinde olduklarını ifade ederek, birlikte çalışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İŞBİRLİĞİNDEN MENNUNUZ

Dolardaki yükselişten dolayı üretim maliyetlerinin oldukça arttığını kaydeden Alex Ma, üreticiye destek olmak istediklerini söyledi. Bu nedenle kendilerinden yem alan üreticilere indirim yapmak kararı aldıklarını belirten Alex Ma, “Bizden yem alan üreticiler Çukurova Belediyesini referans gösterdiklerinde aldıkları her 20 torba yem için 1 torba yemi hediye edeceğiz. Bizim de üreticiye böyle bir katkı sağlamak gibi bir niyetimiz var. Sizinle işbirliğimiz kapsamında böyle bir kampanya başlatıyoruz. Ayrıca Çukurova ilçesinde hayvancılıkla uğraşan üreticilere bilgilendirme çalışmaları yapmak istiyoruz. Bu konuda desteğinize ihtiyacımız var” şeklinde konuştu.
New Hope Yem Fabrikası Genel Müdürü Alex Ma’nın Başkan Soner Çetin’i ziyaretine fabrikanın İnsan Kaynakları Yetkilisi Kayhan Doğan da katıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sedat
Sedat - 3 hafta Önce

20 Torbada 1 Torba bedelsiz % 5 iskonto demek.Besiciler için iyi bir uygulama.Ancak besicilere yem alımında destek olma gibi uygulamalar gerçekten belediyelerin işi mi anlayamıyorum.Diğer tarafta çevre temziliği vb.gibi belediyelerin kendi asli işlerindeki eksikliklere odaklanmaları daha doğru olmaz mı.

Sedat
Sedat - 3 hafta Önce

Besicileri yem alımında belli bir tedarikçiye yönlendirmek diğer yem satıcıları için haksız rekabet anlamına gelmez mi ?

banner785
SIRADAKİ HABER