banner735

Aytaç Durak’ın ruhu Belediyelerde!

Belediyelerde, 31 Martta yapılan yerel seçimlerin ardından yeni görevlendirmeler yapılmaya başlandı. Görevlendirilen isimler ise adeta “Aytaç Durak’ın ruhu Belediyelerde” dedirtti.

Aytaç Durak’ın ruhu Belediyelerde!
banner686

Adanahabermerkezi.com

banner625
Yerel seçimler tamamlandı. Millet İttifakında merkezde Büyükşehir’de Zeydan Karalar, Seyhan’da Akif Kemal Akay ve Çukurova’da Soner Çetin kazanmıştı. Seçimin üzerinden 2 ay geçmesinin ardından yeni Başkanlar Karalar ve Akay ekibini kurmaya başladı. Ekip kurulurken Adana siyasetinde önemli bir dinamik olan Aytaç Durak’ın dokunuşu dikkat çekti. CHP - İYİ ittifakı çerçevesinde olan ancak “Aytaç Durak dokunuşu” olduğu gözlenen atamalar kamuoyunda irdelenmeye başlandı.

Aytaç Durak’ın eski ekibinde olan eski ASKİ Genel Müdürü Kadir Küreksiz, Durak ailesinden Başkan yardımcısı Sertaç Durak ve yine Aytaç Durak’a yakın isim olan Yuşa Davarcı Büyükşehir’de önemli görevlere getirildi. Seyhan’da da Aytaç Durak’ın en güvendiği isimlerden olan Selçuk Özkök’te Başkan yardımcılığına atandı. İlerleyen zamanda, Aytaç Durak’a yakın başka isimlerin önemli görevlere getirilip getirilmeyeceği bilinmiyor.

Vatandaş bu atamalardan sonra “Aytaç Durak’ın ruhu Belediyelerde" dese de, Millet ittifakı çerçevesinde görevlendirilen isimlerin yetkin ve tecrübeli olması kamuoyunda olumlu karşılandı.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2019, 17:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan Kanıl
Hakan Kanıl - 1 yıl Önce

Ben 2 ayda bu kadar irtifa kaybeden bir başkan daha görmedim.Ağlamaktan başka bir icraatın yok,zaten yolların halinden de belli,bütün bulvarlar stabilizeye döndü sende tık yok.Aytaç durak ruhunun yansıdığı o kadar belliki...ye-iç-yat.Devam zeydan başkan...

Sedat haskuzugüdenli
Sedat haskuzugüdenli - 1 yıl Önce

Tamam borç var, yolsuzluk var, kadrolar adam dolu çalışan yok da.
Sayın başkan bunları bilerek geldin. Bu aksiliklere sorunlara karşı projelerin yok muydu.
Ekibini hazırlamadın mı.
Adana'da acil işler var iki ay oldu tık yok.
1. D400 de şehirin ortasında yarım kalan köprü.
2. Ana hartellerde ki yollar daki köstebek çukurları
3. Piknik alanlarının pisliği.
En azından yukarıda yazdığım basit ve ucuz 3 madde iki ayda yapılabilirdi.
Sonuçta mega proje degil bu yazdıklarım. Adana halkı
Mırıldanmaya başladı bilginiz olsun.

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz