banner735

Soner Çetin’e 1 Mayıs daveti

1 Mayıs Adana Tertip Komitesi Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i ziyaret ederek, İşçi Bayramı kutlamalarına davet etti. Her zaman emekten ve emekçiden yana olduklarını vurgulayan Başkan Soner Çetin, her yıl olduğu gibi, bu yıl da 1 Mayıs İşçi Bayramı etkinliklerine katılacağını belirtti.

Soner Çetin’e 1 Mayıs daveti
banner686

1 Mayıs Adana Tertip Komitesi, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i 1 Mayıs İşçi Bayramı etkinliklerine davet etti.

Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK), Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK), Türkiye Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB), Türk Tabipleri Birliği (TTB) ve Adana Barosu temsilcilerinin yer aldığı tertip komitesi, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i makamında ziyaret etti.

banner625

1 Mayıs Adana Tertip Komitesi Başkanı KESK Dönem Sözcüsü Tonguç Özkan, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlamalarına davet etti. Başkan Soner Çetin, her yıl olduğu gibi, bu yıl da etkinliklere katılacağını ifade etti. Başkan Soner Çetin ve tertip komitesi üyeleri, ayrıca 1 Mayıs kutlamalarıyla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Soner Çetin’i 1 Mayıs Tertip Komitesi’ni temsilen KESK Dönem Sözcüsü Tonguç Özkan’ın yanı sıra, DİSK Bölge Başkanı Yaşar Gündoğdu, TMMOB Adana İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Erol Salman ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Adana Şube Başkanı Sibel Özgümüş ziyaret etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz