Yüreğir'de tiyatro kursları başlıyor

Yüreğir Belediyesi Tiyatro Kursları 'Çılgın Serkan' karakterine hayat veren Çukurova’nın sevilen yüzü Yunus Emre Tekin ile başlıyor.

Yüreğir'de tiyatro kursları başlıyor
banner686

Yüreğir Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından çocuk ve gençleri sanatsal, kültürel aktivitelere yönlendirmek ve becerilerini ortaya çıkarmak amacıyla açılacak olan Tiyatro Kursları için kayıtlar  başladı.  Üç kademeden oluşan tiyatro kursları, Yaratıcı Drama, Drama ve ‘Tiyatro Atölyesi’ şeklinde kategorilere ayrıldı. Gruplar, yaş aralıklarına göre 3-6 yaş Yaratıcı Drama, 7-9, 10-13, 13- 16 yaş Drama ve 17 yaş üzeri ‘Tiyatro Atölyesi’ şeklinde yetenekli çocuk ve gençlerden oluşacak. Ayrıca 17 yaş ve üzeri tiyatro eğitimi alacaklardan oluşturulacak tiyatro ekibiyle il genelinde gösteriler yapılacak. Kurslar, Yüreğir Belediyesi Fatih Terim Kültürevi, Murat Göğebakan Kültürevi, Fatih Sultan Mehmet Kültürevi, Mehmet Akif Ersoy Kültürevi ve Atakent Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde verilecek.

YÜREĞİR BELEDİYESİ TİYATRO KURSU BAŞVURU TELEFONLARI

Kültüre ve sanata yapılacak yatırımın insana, kente ve geleceğe yapıldığını vurgulayan Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Yüreğirli çocuk ve gençleri tiyatro kursuna katılmaya davet
etti. Tiyatro kursları için kayıtlar başladı. Tiyatroya ilgi duyan genç yetenekler 0 (322) 321 61 61 numaralı telefondan veya 444 80 44 numaralı belediyenin çağrı merkezinden bilgi alabilecekler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER