banner735

Zeydan Karalar'dan bir ilk

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, seçildikten sonra ilk kez bir yabancı misyon temsilcisini makamında ağırladı. Karalar, Portekiz’in Ankara Büyükelçisi Paula Leal Da Silva'yı makamında ağırladı.

Zeydan Karalar'dan bir ilk
banner686

Adana’da düzenlenen Portekiz Ülke Günü’ne katılmak, Adana ile ticari ve kültürel ilişkilerin gelişmesini sağlamak adına kente gelen Portekiz’in Ankara Büyükelçisi Paula Leal Da Silva ve Büyükelçilik Ticaret Müşaviri Celeste Mota, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaret etti.

banner625
Başkan Zeydan Karalar’a, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinde başarı dileyen Büyükelçi Da Silva, yoğun programı arasında kendilerine kabul ettiği için teşekkür etti. Büyükelçi Da Silva ile Başkan Zeydan Karalar, iş birliği yapılabilecek konularla ilgili görüş alışverişinde bulundu, Türkiye-Adana ve Portekiz mutfağı ile  muhtemel gastronomi turizmi hakkında sohbet etti.

Başkan Zeydan Karalar, Portekiz’in Ankara Büyükelçisi Paula Leal Da Silva ve heyetine, nazik ziyaretleri için teşekkür etti. Verimli geçen görüşmenin ardından, Büyükelçi Da Silva ve Başkan Zeydan Karalar, gelenek olduğu üzere birbirlerine kurumsal hediyelerini sundular...

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 09:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz