Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı “Adana’da yedi gün yirmi dört saat, üç yüz altmış beş gün altı saat çalışacak bir Büyükşehir Belediye yönetimi oluşturmak istiyoruz.” dedi.

BAŞKAN YUSUF KANLI KARARLI…

MHP Adana’da başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere tüm ilçe belediyelerini de kazanma arzusu ve hedefinde. Bu konuda hem teşkilatları hem de tabanı hazırlayan ve hedefe yoğunlaştıran MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, mutlak kazanmaya dayalı bir iradeyi tesis ediyor.

Yusuf Kanlı'dan "Adana Büyükşehir Belediyesi" Hedefi!

“VATANDAŞLARIMIZ DA AYNI DÜŞÜNÜYOR”

Başkan Yusuf Kanlı, Cumhur İttifakı’nın Adana Büyükşehir Belediyesi’ni neden kazanması lazım geldiği hususunda da vatandaşlarla aynı düşündüklerini söyledi. Son İl yönetim Kurulu toplantısında konuşan Yusuf Kanlı “Adana’da, merkezi yönetimle barışık olmayan, devlet idaresiyle uyum sağlayamayan bir Büyükşehir Belediye yönetimi var. Bu durum Adana’mıza, hemşehrilerimize zarar veriyor. Artık vatandaşlarımız da bunu görüyor ve ifade ediyor.” şeklinde konuştu.

“ADANA’NIN VAKİT KAYBETMEYE TAHAMMÜLÜ KALMADI”

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, devamla “Adana’nın artık vakit kaybetmeye tahammülü kalmadı. Dört yıl yatıp son bir yılda görüntü veren bir anlayışla Adana’nın değil ilerlemesi, diğer iller ile arasındaki farkı kapatması da mümkün değildir. Adana’da yedi gün yirmi dört saat, üç yüz altmış beş gün altı saat çalışacak bir Büyükşehir Belediye yönetimi oluşturmak istiyoruz. Bunu da tüm hemşehrilerimizle, tüm vatandaşlarımızla birlikte başaracağız.” dedi.

Ayhan Barut'tan Meclis'te Vize Ambargosuna Tepki! Ayhan Barut'tan Meclis'te Vize Ambargosuna Tepki!

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, yönetim kurulu toplantısında diğer gündem maddelerini de istişare etti