banner676

Vali Demirtaş TİGEM'de

Vali Mahmut Demirtaş, Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) bünyesinde, Ceyhan da faaliyet gösteren Çukurova Tarım İşletmesi'nde incelemelerde bulundu.

Vali Demirtaş TİGEM'de

Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy ile Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Muhammet Ali Tekin'in de hazır bulunduğu incelemeleri sırasında Çukurova Tarım İşletmesi Müdürü Ahmet Hamdi Yücel'den bilgiler alan Vali Mahmut Demirtaş, TİGEM bünyesindeki işletmelerin, tarım ve hayvancılığın gelişmesinde çok önemli bir misyonu yerine getirdiğine dikkat çekti.

banner625

Ceyhan'da faaliyet gösteren işletmenin, üretim kapasitesi ile devlet desteğiyle gerçekleştirilen yeni yatırımlar hakkında ayrıntılı bilgiler alan Vali Mahmut Demirtaş, Adana Valiligi olarak, tarım ve hayvancılığın gelişmesi, üreticilerin talep ve beklentilerinin karşılanması noktasında gerekli çalışmaları yapmaya devam edeceklerini söyledi. TİGEM Çukurova Tarım İşletmesi yetkililerine verdikleri bilgilerden dolayı teşekkür eden ve başarılar dileyen Vali Demirtaş, ziyareti vesilesiyle tüm üreticilere bol ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2018, 16:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz