Adanalı yazar Murat Taş'ın "Yanı Başımda" kitabı çıktı

Adanalı yazar Murat Taş'ın yalnızlık, ölüm, insanın ruhsal durumları, ayrılık ve zaman temaları işlenene deneme türündeki kitabı "Yanı Başımda" çıktı

Adanalı yazar Murat Taş'ın "Yanı Başımda" kitabı çıktı

Kitap Cinius Yayınları'nda basıldı. "Yanı Başımda" kitabı, 152 sayfa deneme türünde. Genel olarak aştan bahsetmekte olup bazı bölümlerde nadiren de olsa aşkın manevi boyutuna göndermeler yapmaktadır. Kitapta yer alan her makale belli mesajlar içermektedir. Aşk dışında farklı konulara da değinen kitap içerik bakımından akıcı bir üslupta ve de sürükleyici bir tarzda bir eserdir. Kitap d&r, Sözcü Kitapevi, idefix.com, pandora.com, kitapyurdu.com, ciniuskitapkulubu.com, pegem.net, neokursan.com,atlaskitap.com,okuoku.com, kitapdenizi.com, kitapambari.com,kitapsihirbazi.com, babil.com, kitapstore.com gibi birçok online satış sitesinde yer almakta ve bu siteler üzerinden kitabın satışı yapılmaktadır. Bu satış sitelerinden kredi kartı ile ödeme yoluyla kitap temin edilebildiği gibi kapıda ödeme imkanı da bulunmaktadır. 

banner625
Ayrıca 16-25 Şubat 2018 tarihlerinde Congresium'da 12.'cisi düzenlenecek olan Ankara Kitap Fuarı boyunca kitabın satışı yapılacak olup, 18 Şubat 2018 Pazar günü, saat 14.00-16.00 arasında imza töreni olacaktır. Yazar, burada okurlarıyla buluşup kitabını imzalayacaktır. 
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz