banner641

Şevval Sam, ‘’Oyunculuğu özledim’’

Alaturka, arabesk, Karadeniz türküleri, caz ve son olarak da ‘’Tango’’ albümü ile müzikseverlerin karşısına çıkan ancak, oyuncu kimliği ile de tanınan Sevval Sam, uzun bir süredir ara verdiği oyunculuğu özlediğini söyledi.

Şevval Sam, ‘’Oyunculuğu özledim’’
Farklı müzik türlerini yorumlayarak büyük bir beğeni ve hayran kitlesi oluşturan ünlü oyuncu ve ses sanatçısı Şevval Sam, modern ve klasik şarkıları seslendirdiği yeni albümü ''Tango''nun imza gününe katıldığı Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde gazetecilerin sorularını da yanıtladı.
banner560

Sam,  dizi filmlerin yoğun bir ilgi gördüğü  bir dönemde herhangi bir dizide rol alma projesinin bulunup bulunmadığını soran bir gazeteciye, ‘’dizi film çekmek oldukça yorucu. Bu nedenle bu tür projelerde çok seçici davranıyorum. Bu emeğime değecek bir proje olursa dizi filmde oynamayı düşünebilirim’’ dedi.

Her telden şarkılarıyla müzik tutkunlarının gözdeleri arasında yer alan, Şevval Sam, müziğin de oyunculuğun da hayatında önemli bir yeri bulunduğunu, bir gün tercih yapmak gerekse oldukça zorlandığını düşündüğünü belirterek, şunları söyledi;

 ‘’Aslında farklı tarzlarda şarkılar seslendirmek de bir çeşit oyunculuk sayılabilir. Oyunculuk da yaptığım için biliyorum; ne kadar farklı karakterler canlandırırsanız, o kadar zenginleşiyorsunuz. Bu, kimlik karışıklığına neden olmuyor. Benim için müzik de bir çeşit oyunculuk gibi. Ben müziği de oyunculuğu da çok seviyorum.’’

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2013, 11:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640