banner676

Yumurtalık’ta büyük coşku

Adana Büyükşehir Belediyesi Yollarda etkinlikleri Ayas ve Zeytinbeli plajlarını şenlendirdi.

Yumurtalık’ta büyük coşku

Adana’nın sosyal, kültürel ve sanatsal yaşamına artı değer katan başarılı organizasyonlara imza atan Adana BüyükşehirBelediyesi, sahil ilçesi Yumurtalık’ta büyük coşku yaşattı. Temiz denizin sembolü Mavi Bayraklı plajlarıyla turizmde yıldızı parlayan Yumurtalık’ta gerçekleştirilen Adana Büyükşehir Belediyesi Yollarda etkinliğinde Sanat TIR’ı, sağlık otobüsü, gezici kütüphane ve gezici dijital mamografi cihazı ile tatilcilere kültür, sanat ve sağlık hizmetini bir arada sundu.


PLAJLAR ŞENLENDİ

banner625
Başkan Hüseyin Sözlü’nün liderliğinde insan merkezli sosyal belediyecilik anlayışının en güzel örneklerini sergileyen AdanaBüyükşehir Belediyesi, yaz döneminde Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı ile Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı’nın koordinesinde Adana Büyükşehir Belediyesi Yollarda etkinliğini Yumurtalık’a taşıdı. Ayas Belediye Plajı ve Zeytinbeli Plajı’nda iki akşam üst üste gerçekleştirilen kutlamalarda Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı sanatçıları, halk oyunları ekibi, şehir bandosu neşeli şarkılar ve danslarla vatandaşları coşturdu. 


SAĞLIK TARAMASI VE MAMOGRAFİ HİZMETİ
Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı’nda görevli doktorlar ve uzman personel de Adana Büyükşehir Belediyesi Yollardaetkinliği kapsamında vatandaşları sağlık taramasından geçirdi. Doktorlar, vatandaşları muayene ederken, yardımcı sağlık personeli de kan tahlillerini yapıp, tansiyonlarını ölçtü. Meme kanserinin erken tanısını sağlayan gezici dijital mamografi cihazı, kadınlara ücretsiz sağlık hizmeti verdi.  Adana Büyükşehir Belediyesi’nin eğlence, kültür ve sağlık hizmetleriyle moral depolayan Yumurtalık sakinleri ve tatilciler Başkan Hüseyin Sözlü’ye şükranlarını sundu.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz