AKAMDER'den Esendemir'e kutlama

Akamder Çukurova Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek; Başkan Cafer Esendemir ve yeni yönetimini kutlayarak başarılar temenni etti.

AKAMDER'den Esendemir'e kutlama
banner560

Adana Kamu Müteahhitleri Çukurova Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek; tekrar güven tazeleyerek Başkanlığı seçilen Cafer Esendemir i kutladı ve yeni yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi. Akamder Başkanı Mustafa Karslıoğlu “Gazetecilerin yaşamda önemli görevler yerine getirmeye çalıştığını çok iyi biliyoruz; Dileğimiz tüm basın mensuplarının sosyal ve ekonomik açıdan hak ettikleri imkânlara kavuşabilmesidir. ÇGC’ ninde bu konuda üzerine düşeni yapma gayretlerini de görüyoruz. Bu arada ÇGC nin daha iyi yerlerde ikame etmesi gereğini düşünüyoruz. ÇGC nin yer temin etmesi halinde bizlerde Akamder olarak maddi ve manevi her türlü yardıma hazırız.” Dedi.

Çukurova Gazeteciler Cemiyet Başkanı Cafer Esendemir de Akamder ziyaret ve destek mesajlarından memnuniyetini ifade ederek” Akamder son yıllarda STK olarak sosyal ve ekonomik platformlarda adından sıkça söz ettirerek haklı bir onuru hak etmektedir. Başkan Karslıoğlu nun özellikle Demokrasi Mitinglerindeki fedakârlığı da ayrı bir takdir konusudur. İnşallah önümüzdeki aylarda ÇGC olarak yeni tesis konusunda gelişmelerimiz olacaktır. Bu konuda destek sözü veren Akamder e ayrıca teşekkür ediyorum. Bizde ÇGC olarak Akamder i yakından takip ediyoruz. Üzerimize düşen her desteği bizde vermeye hazırız.” Dedi. Toplantı Akamder in ÇGC ye hediyesi olan Türk Bayrağı motifli tablonun takdimiyle son buldu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner578

banner580