Cem Küçük bu kez Adanalı gazeteciyi hedef gösterdi

Subjektif Hükümet yanlısı yorumlarıyla tanınan gazeteci Cem Küçük, attığı twetter ve yorumlarla bir çok kişiyi hedef almıştı.

Cem Küçük bu kez Adanalı gazeteciyi hedef gösterdi
banner560

Cem Küçük Bu kez Hürriyet'i ve Adanalı gazeteci Ayşe Arman'ı hedef aldı

Ayşe Arman'ın Hürriyet'te Cem Mumcu ile röportaj yapması Cem Küçük'ü kızdırdı. Cem Küçük, Cem Mumcu ile yapılan röportaja Twitter'dan tepki gösterdi
Psikoterapist Cem Mumcu hakkında attığı tweet nedeniyle "millete hakaretten" gözaltı kararı vardı. Hürriyet'te Ayşe Arman'ın Cem Mumcu'yla yaptığı röportaj yayınlandı.Cem Küçük, bu röportaj nedeniyle hem Hürriyet'e hem de Ayşe Arman'a sert bir tepki verdi. Küçük, "Hürriyet ve Ayşe Arman beni hiç şaşırtmadı. Yazıklar olsun size. Bu millete hakaret edenleri baştacı etmek sizin esas işiniz olmuş." dedi.

İŞTE CEM KÜÇÜK'ÜN O TWEETLERİ
Cem Mumcu hakkında 12 Aralık 2006'da gözaltı kararı verilmişti. "Cem Mumcu'ya gözaltı kararı". Mumcu gözaltı kararı sonrası ülkeyi terk etmişti."Cem Mumcu: Kaçacak bir şeyim yok, neden Türkiye’ye dönmeyeyim? O günden beri Cem Mumcu ülkeye döndü mü, hiç bilmiyoruz ve medyada hiç haber çıkmadı. Eğer dönmediyse, o zaman Ayşe Arman, Cem Mumcu'yla bu söyleşiyi yurtdışında yaptı. Ya da Cem Mumcu Türkiye'ye döndü, mahkemeye çıktı. Sadece ifade verdi, çıktı veya adli kontrolle serbest kaldı.Hangi şık geçerli olursa olsun, 15 Temmuz'un 1.yıldönümünde bu millete hakaret eden Cem Mumcu'yla Ayşe Arman ve Hürriyet'in röportaj yapması 15 Temmuz şehit ve gazilerimizi ve darbe girişimine direnenleri aşağılamak değilse nedir?Hürriyet ve Ayşe Arman beni hiç şaşırtmadı. Yazıklar olsun size. Bu millete hakaret edenleri baştacı etmek sizin esas işiniz olmuş. "Lan neredeyse tankla cima edecektiniz. Şu bombalı araçları neden durdurmuyorsunuz kahramanlar". Bu twiti atan adamı 15 Temmuz'un 1. yıldönümünde aklamak, röportaj yapmak bu millete küfretmektir. Ama size bir şey olmaz. Bunu bildiğiniz için bu kadar rahatsınız. Kaynak: Cem Küçük Hürriyet'i ve Ayşe Arman'ı hedef aldı 
Olay böyle
Adanalılar ise Cem küçük'e sert tepki gösterek "Rahatına bak" mesajı yolladı. 
Hürriyet Gazetesinin kayıtsız şartsız Hükümete teslim olduğunu belirten Adanalılar "Cem Küçük insanların ne yapıp yapmayacaklarına karar vermeye çalışıyor.Neyin haber olacağını, kiminle ropörtaj yapılacağını belirlemek istiyor. Muhalif olupta en küçük suç olsa bile en ağır ceza veriliyor. Ona ne oluyor. Kendine baksın. Yarın mendil gibi kullanıldıktan sonra atılacağını biliyor. Ondan gündemde kalmak istiyor.Ayşe Arman'ın arkasında dağ gibi Adanalılar var" dediler. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner573

banner572