İsmail Koncuk “Adana kötü yönetildi”

İyi Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün 4,5 yıllık süreçte kente katkı yapamadığını söyledi.

İsmail Koncuk “Adana kötü yönetildi”

Çukurovatürk Tv’de Gazeteci Metin Kurgun’un hazırlayıp sunduğu ‘Medya Gündemi’ programına katılarak canlı yayında gazetecilerin sorularını yanıtlayan İyi Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk “siz her gün buradasınız. Ben Ankara’dan zaman zaman geliyorum dışardan gören biri olarak kente Büyükşehir Belediyesinin hiçbir katkısının olmadığını daha net gözlemliyorum. 4,5 yıl boşa gitti. Yazık bu şehire” dedi. Hüseyin Sözlü ile dostluk bağının bulunduğunu da ifade eden Koncuk “dostluk başka gerçekler başka. Adana çok kötü yönetildi. Hiçbir sorunu çözülmedi”  şeklimde konuştu

ÖMER ÇELİK NE İŞE YARAR!

banner625
16 yıllık AKP iktidarında Adana’nın değil ileri gitmek, daha da gerilediğini savunan Milletvekili Koncuk “bir iktidar bir şehri ancak bu kadar görmemezlikten gelir. AKPli bakanlar ne iş yapar, ne ye yararlar? Hadi Jülide hanım daha yeni. Ya Ömer Çelik! Yıllardır Adana Milletvekili olan ve kabinelerde yer alan Ömer Çelik Adana’ya Bakan olarak ne verdi? Koskoca bir hiç. Adana halkını yıllardır ödediği vergilerin karşılığını alamadı. Tarımda sanayide işsizlikte karneleri çok zayıf. Sınıfta kaldılar. Ama bunun faturasını yerel seçimde ödeyecekler” dedi.

YEREL SEÇİMDE İTTİFAK OLABİLİR

“Eğer karşınızdakiler ttifak yapıyorsa sizin eliniz kolunuz bağlı kalmaz” diyerek Yerel seçimlerde ittifaka sıcak baktığını belirten İyi Parti Adana Milletvekili İsmal Koncuk “partim adına değil kişisel fikrimi söylüyorum. Seçimlere tek başına girmemiz gerekir. Sandıktan da büyük başarı ile çıkarız. Ancak karşımızdaki AKP-MHP cumhur ittifakını yine hayata geçirirse, biz de elimiz kolumuz bağlı izlemeyiz. Elbette milletin onaylayacağı adaylarla belediye başkanlıklarını kazanırız. Bu konuda aklın yolu ne gerektiriyorsa nu yaparız” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadir Mercan
Kadir Mercan - 12 ay Önce

İsmail bey mevcut siyasi hayatını şekillendirdiği partiye göre iyi partinin pastasını yediği için malum Adanamızın sözlü tarafından kötü gittiğini söyleme gereği duymuş bugüne kadar konuşmayıp tezat durumda bugünlerde ekranlarda MHPli belediye karalama kampanyası İsmail hocanın vicdanını ve ahlakına ters bir durum olsa gerek.
Adanada tekrar Sn sözlünün aday gösterilmesine sabote girişimler bunlar Adana tekrar sözlü diyecektir.

Aydın ulu
Aydın ulu - 12 ay Önce

Söylemlerinize katılmıyorum hüseyin sözlü bütçe sıkıntısına ramen adana ya ya görsel hizmetler eserler bırakmıştır

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz