GÖKAYAZ "ÇALIŞMAKTAN YORULMAYACAĞIZ"

Adana Barosunda stajlarını başarıyla tamamlayan 10 avukata törenle ruhsatları verildi.  Adana Barosu Avukatlar Salonunda gerçekleşen törende; Tunahan Öztürk, Mehmet Fatih İşçi, Emre Tatarlı, Buse Demircioğlu, Nesrin Can, Serra Peren Dağlı, Fatma Bayram, Muhammed Mustafa Saçaklı, Meltem Necla Akalın ve Dilara Burçin Kurt meslek yemini ederek, cübbelerini giydikten sonra ruhsatnamelerini aldılar.

Adana Barosunda 10 Avukat Mesleğe Adım Attı

Törene Baro Başkanı Av. Semih Gökayaz, Yönetim Kurulu üyeleri, aileler, avukatlar ve konuklar katıldı.  Av. Gökayaz, törende yaptığı konuşmada, meslektaşlarını, ailelerini ve büro avukatlarını kutladı.

Adana Barosunda 10 Avukat Mesleğe Adım Attı

“ÇALIŞMAKTAN YORULMAYACAĞIZ”

Adana’da Umreye Gidecek Vatandaşlara Seminer Adana’da Umreye Gidecek Vatandaşlara Seminer

Av. Gökayaz, “Avukatlık mesleği onurlu ve kutsal bir meslek olup bir o kadar da mücadele ruhu gerektiren bir meslektir. Meslek kurallarına ve etiğine uygun davranıldığında, alınan işin sorumluluğu hakkıyla yerine getirildiğinde avukatlık mesleğinde başarılı olmama şansı yoktur. Aramıza katılan meslektaşlarımızın mesleğimizin gereklerini yerine getireceğine olan inancım tamdır. Ülkemizde hak aramak, adalete ulaşmak zor. Avukatlar olarak koşulda azimle, inatla ve sabırla mesleğimizi ifa etmeye çalışıyoruz. Çalışmaktan asla yorulmayacağız. Ülkede hukuku biz avukatlar egemen kılacağız. Ailelerin gözü arkada kalmasın. Evlatlarınız arkasında büyük Adana Barosu ailesi var. Aramıza katılan meslektaşlarımıza hoş geldiniz diyor, başarılar diliyorum” dedi.