Klibinde Müslüm Gürses'in benzerliğiyle tanınan Bülent Şevik'i oynatan Ali Turaç şarkının söz ve müziğini Yıldırım Caner’in yaptığı ERKEK SÖZÜ şarkısı konusunda iddialı açıklamalar yaptı.

Ali Turaç; klipte şarkının arasında Özhan Erinç’in yazdığı şiiri, Ufuk Güneş’in seslendirdiğini belirterek, Kasetçi Kerim logosuyla yayına hazırlanan Erkek Sözü şarkısının geniş kitlelerce beğenileceğine inandığını ifade etti.

Yine sosyal medyada Özcan Akın Music Company ve Darkindark Music tarafından yayına girecek olan ve Kader Mahkumları için okuduğu “Yıktı beni mapushane” şarkısının için klip çalışmalarını tamamladığını söyleyen Ali Turaç, şarkının sözlerini Ali Görmüş, müziğini ise Mehmet Kaya’nın yaptığını Bülent Bapil’in yönetmenliğini yaptığı kilibin çekimlerinin Kiremithane ve Mutlu mahallelerinde yapıldığını dile getirdi.

“Yıktı beni mapushane” şarkısını önümüzdeki günlerde sevenlerine sunacağını söyleyen Ali Turaç, “Sanatçı; duruşuyla, yaşamıyla, seslendirdiği eserleriyle topluma mal olduğu sürece, toplumdan geri dönüş aldığı sürece yaşar. Sanatçının nefesi, ekmeği, suyu alkıştır, beğenidir. Toplumdan aldığı güçle yeni eserler için güç bulur. Beni bugüne taşıyan Adanalı hemşehrilerime ne kadar teşekkür etsem azdır. Onların dualarıyla, destekleriyle bugünlere geldim, onlara layık olmak için sürekli olarak kendimi yenileyip, toplumun duygularına hitap edebilecek, onların beğenisini kazanacak eserleri okumaya devam edeceğim” dedi.

Cevdet Levent’in menajerliğinde, yaz dönemi boyunca yeni eserlerini seslendireceği bir dizi çalışma için kolları sıvayan Ali Turaç; bölgemizde yerel yönetimlerin düzenleyeceği festivaller ve organizasyonlarda da görev almak ve bölge insanına hitap etmek istediğini, sevenlerinin kendisini bu organizasyonlarda görmek istediğini ifade eden Ali Turaç, kendisine duyulan güvenden ve destekten dolayı Adanalı hemşehrilerine teşekkür etti.