AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından düzenlenen Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı Adana Eğitim Programı bir gün süren eğitimlerin ardından tamamlandı.

AK Partide

Yüreğir Kültür Merkezi'nde yapılan Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı Eğitim Programı, AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay'ın açılış konuşmasıyla başladı.

AK Partide 'Bu Hikayenin Kahramanı Sensin' ve 'Türkiye Yüzyılı' mottosuyla gerçekleştirilen ve ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları, il ve ilçe yönetimlerinin yanı sıra tüm teşkilatları kapsayan eğitim programına yoğun bir katılım oldu.

AK Partide

81 ilde düzenlenen ve Adana'da Cumartesi günü gerçekleştirilen Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı Adana Eğitim Programı, önceki dönem Ekonomi Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Nihat Zeybekci'nin 'Türkiye Yüzyılı' konulu sunumuyla başladı.  Ardından sırasıyla, AK Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk 'Seçim 2023', Gazeteci Taha Hüseyin Karagöz 'Siyasal İletişim ve Yeni Medya' konusunda bilgi verdi. Eğitim programı, Gazeteci Zafer Şahin'in 'Sıkça Sorulan Sorular' konulu sunumuyla sona erdi. Başkan Mehmet Ay, Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı Adana Eğitim Programı'nın ardından yaptığı kapanış konuşmasında, eğitim programına katılarak başından sonuna kadar ilgiyle takip eden AK Parti Adana Teşkilatları'na teşekkür etti.

Eğitimcilere de teşekkür eden Başkan Ay, eğitim programının çok verimliği geçtiğini söyledi.