Adana-İmamoğlu yolunda uzun bir araç konvoyuyla karşılanan Başkan Zeydan Karalar ve İmamoğlu Belediye Başkanı Kasım Karaköse, sevgi gösterileri arasında halkla, esnafla kucaklaşarak miting alanına kadar birlikte yol aldı.

İMAMOĞLU HALKI BAĞRINA BASTI

Bayraklarla karşılanan, sevgi gösterilerinin ortasında kalan Başkan Zeydan Karalar’ı İmamoğlu halkı yediden yetmişe bağrına bastı.

Halkla birlikte dev Türk bayrağını taşıyan Başkan Zeydan Karalar, Başkan Kasım Karaköse ile birlikte coşkulu İmamoğlu halkına hitap etti.

Başkan Zeydan Karalar, “Bizde laf yok, icraat var.”

Birlik, beraberlik, barış, kardeşlik mesajları veren ve insanların aç açıkta kalmadığı bir ülke özlemini dile getiren Başkan Zeydan Karalar, bir belediye başkanının yönettiği şehrin halkını çok sevmesi ve çalışkan olması gerektiğini belirterek, Kasım Karaköse’de bu özelliklerin bulunduğunu söyledi.

DURUMU DÜZELTTİK, DAHA NELER NELER YAPACAĞIZ…

Kendisinin Adana’da, Kasım Karaköse’nin İmamoğlu’nda küçük bütçeyle çok önemli işler yaptıklarını kaydeden Başkan Zeydan Karalar, Adana Büyükşehir Belediyesi’ni çok kötü şartlarda devraldıklarını ama pandemi ve depreme rağmen gelinen noktada büyük işlerin halkın hizmetine sunulduğunu açıkladı. Gelirinin 4 katı borcu olan bir belediyeyi, geliri borcunun 4 katı haline getirdiklerini bildiren Başkan Zeydan Karalar, İmamoğlu dahil olmak üzere, Adana genelinde çok önemli hizmetler gerçekleştirdiklerini bildirdi. Bunlardan biri olan ve İmamoğlu’nda temeli atılan Yedigöze’den Su Getirme Projesi’nin yeni dönemde hayata geçirileceğini ifade eden Başkan Zeydan Karalar, “Herkes konuşur biz yaparız. Bizde laf yok icraat var” diyerek şöyle devam etti: “Adana Büyükşehir Belediyesi’nin durumunu düzelttik;  İmamoğlu’na da, diğer ilçelerimize de, Adana’ya da daha neler neler yapacağız.”

BİZİM ADANA, TÜRKİYE VE ATATÜRK SEVGİMİZ BAŞKADIR

Önümüzdeki dönemde Adana’ya yeni bir otogar yapılacağını duyuran, çok sayıda önemli projenin Adana’ya kazandırılacağını vurgulayan Başkan Zeydan Karalar, “Bizim Adana sevgimiz, ülke sevgimiz başka, bizim Mustafa Kemal Atatürk sevgimiz de başkadır” diye konuştu.

Yeni dönemde Kasım Karaköse ile el ele vermeye devam edeceklerini ve İmamoğlu’nun sorunlarının tamamını çözeceklerini ifade eden Başkan Zeydan Karalar, İmamoğlu halkıyla ve Adanalılarla gurur duyduğunu belirtti.

İmamoğlu Belediye Başkanı Kasım Karaköse de Başkan Zeydan Karalar’la birlikte halka hizmet etmeye devam edeceklerini duyurdu.