Kadir Aydar'dan Bayram Mesajı “Bayramı Coşkuyla ve Kardeşçe Kutlayalım” Kadir Aydar'dan Bayram Mesajı “Bayramı Coşkuyla ve Kardeşçe Kutlayalım”

‘CUMHURBAŞKANIMIZ GÜÇ VE MORAL VERDİ’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Adana mitinginin kendilerine güç ve moral verdiğini ifade eden Cumhur İttifakı AK Parti Yüreğir Belediye başkan adayı Dr. Halil Nacar, “İnşallah Yüreğirli hemşehrilerimizin desteği ile seçimleri kazanıp sayın Cumhurbaşkanımıza hediye edeceğiz” dedi.

‘OYUNUZ BANA EMANET VE SAHİP ÇIKARIM’

Dr. Halil Nacar, seçim gezilerinde büyük ilgi görüyor ve destek alıyor. Nacar, “Bizde insan ayırmak yok. Meslektede yok, karakter olarakta yok.  Gönül rahatlığı ile oyunuzu bana verebilirsiniz. Ben oyunuza bu dünyada da öbür dünyada da sahip çıkarım. Samimiyet bence her şeyin anahtarı ben samimice içinizden biri olarak sizleri temsil etmek istediğim için geldim. Ben bugüne kadar işimi yaparkende, hayatımda da samimi oldum ve inşallah başkan olduğumda da bu samimiyetim aynı kalır. Yüreğir’e ve Yüreğirliye hizmet ermek için kadromuz ve projelerimiz hazır” diye konuştu.