AGİD'li işadamları dünyayla buluştu

Anadolu Girişimci İşadamları Derneği (AGİD) üyeleri, Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu’nun (TUSKON), Türkiye-Dünya Ticaret Köprüsü 2012 organizasyonu ile 130 ülkeden gelen 2 bini aşkın iş insanı ile bir araya geldi.

AGİD'li işadamları dünyayla buluştu
banner686

AGİD üyesi Adanalı işadamları, çatı kuruluşu olan TUSKON tarafından İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Dünya Ticaret Köprüsü 2012 organizasyonuna katılarak ürünlerini ilk elden tanıtma fırsatı buldu.

 

banner625
Sektörel olarak organize edilen Dünya Ticaret Köprüsü’nde hazır giyim, tekstil, deri ve makine sektöründe faaliyet gösteren Türk firmaları stant açarak da ürünlerini tanıttı. 870 tercümanın görev aldığı ikili görüşmelere katılan Adana firmalarından Rekor Tekstil’den Şehmus Gök, Yalınkaya Giyim Sanayi’den Ahmet Yalınkaya ve Derya Toptan Giyim’den Ömer Ortakaya görüşmelerin çok verimli geçtiğini kaydettiler. Adana’nın tekstilde öncü firması Süvari de stand açarak, ürünlerini konuk işadamlarının beğenisine sundu.

 

AGİD Genel Sekreteri Mehmet Aydın ve Genel Sekreter Yardımcısı Engin Tunç da, 2 gün boyunca zirveye katılan Adanalı firma temsilcilerine rehberlik hizmeti verdi.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2012, 08:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz