Roubini ile 3 milyonluk tanıtım

Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Başkanı Ömer Faruk Sakarya, 'Kriz kahini' Nouriel Roubini'nin katıldığı toplantı ile ilgili yayınlanan haberlerin reklam eşdeğerinin 3 milyon lira civarında olduğunu, bir tek toplantı ile Adana'nın en güzel şekilde tanıtımını sağlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Roubini ile 3 milyonluk tanıtım
banner686

Çukurova GİAD'ın her ayın ilk haftasında gerçekleştirdiği Salı Yemeği Buluşması, Terrace Ege Balık Restoran'da Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ve Adana Acıbadem Hastanesi Direktörü Hüseyin Çelik’in de katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda konuşan Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, yapacakları çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi. 15 Kasım'da derneğin "Bilgi Güçtür" toplantıları kapsamında Roubini'nin konuşmacı olarak katıldığı toplantının yankılarının hala sürdüğünü hatırlatan Sakarya, bu toplantının ulusal, yerel ve yabancı basın-yayın organlarında, yerli ve yabancı yüzlerce internet sitesinde yer aldığını, haber takip hizmeti veren firmaların raporları ve bu konunun uzmanlarının, bu toplantı ile ilgili haberlerle Adana'ya yaklaşık 3 milyon liralık reklama eşdeğer bir katkı koyduğunu bildirdiklerini söyledi. Sakarya, "Çukurova GİAD'ın yaptığı tek bir organizasyonla Adana'nın tanıtımına verilen katkı, üyelerimizin de gücüyle gerçekleşti. Önümüzdeki dönemde yine bu tür organizasyonlar gerçekleştireceğiz. En yakın projemiz ise 15 Aralık'ta başlatacağımız, yine kentimize hizmet, güzel bir imaj düşüncesiyle hayata geçireceğimiz 'Hayalimdeki Adana Proje Yarışması'dır. Toplam 10 bin TL ödüllü bu yarışmayı biz çok önemsiyoruz. Bütün projeleri toplayacağız. Bu yarışma ve projelerle hayal edilen Adana'yı oluşturacağız" dedi.

ALDIRMAZ'DAN KUTLAMA 

Yarışmaya, Büyükşehir Belediyesi Özel Ödülü vererek katkı koyacaklarını belirten Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da, Adana'nın sorunlarının çözümü ve hizmet için tüm resmi kurumlarla birlikte çalıştıklarını söyledi. Sakarya ve ekibini de, yaptıkları çalışmalar için kutlayan Aldırmaz, "Biz sizinle iftihar ediyoruz. Her projenizde birlikte olmak en büyük arzumuz. Şimdiye kadar yaptıklarınız için kutluyorum. Bu yaptıklarınız, bundan sonraki yapacaklarınızın da göstergesidir. Adana yaşamı, denizi, yaylasıyla, ovasıyla bir bütündür. Adana'nın önü açık, sorunlarını da, çözümlerini de biliyoruz. Adana'nın 3 yıl içinde şehircilik açısından bütün sorunlarını çözeceğini biliyorum. Bu çerçevede hizmetlerimizi Adana’mız için sürdüreceğiz" diye konuştu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2012, 10:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz