DoubleTree by Hilton Adana’da gerçekleşen törene Guvernör Yardımcıları, Adana’da faaliyet gösteren kulüp başkanları, üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Güney Rotary Kulübü’nde yeni başkan Özgür Pektaş oldu

Devir teslim töreninde konuşan 2022-23 dönem başkanı Nilgün İnal, "Bu gece bir yılı bitirmenin mutluluğunu ve huzurunu yaşıyorum. Geçmişe dönüp bakıyorum da çok yol kat etmişim ve çok güzel projelere imza atmışız. Yeni yönetiminde her zaman yanında olacağız. Özgür başkana da yeni dönemde başarılar diliyorum" dedi.

Nilgün İnal, daha sonra 2022-23 dönemindeki yönetim kurulu üyelerine, dostlarına hediyeler vererek Rotary kütüğüne rozetini çaktı ve başkanlık kolyesini 2023-24 dönem başkanı Özgür Pektaş’a taktı.

Güney Rotary Kulübü’nde yeni başkan Özgür Pektaş oldu

Başkanlık kolyesini taktıktan sonra konuşan Güney Rotary Kulübü 2023-24 dönemi başkanı Özgür Pektaş konuşmasında, ‘’ Adana Güney Rotary Kulübü olarak gerçekleştirdiğimiz devir teslim töreni ile 2023-2024 dönemi başkanlık görevini sevgili başkanımız Nilgün İnal’dan devraldım. Yönetim kurulumuz ile ‘Dünyaya Umut Ol’ teması ile çıktığımız bu yolda hepimiz için sağlıklı, keyifli ve başarılı bir dönem diliyorum’’ şeklinde konuştu.

Özgür Pektaş, başkanlığındaki 2023-24 dönemi Güney Rotary Kulübü yönetim kurulu listesi şu kişilerden oluştu.

  • Asbaşkan: H. Aysun Uğuz
  • Sekreter: Anıl Yuvacı
  • Sayman: Gamze Kuzgunbay
  • Yönetim Kurulu Üyesi: Nilgün İnal