• USD 32,79
  • EUR 35,16
  • ALTIN 2.459,44
  • BİST100
  • BTC 66.638

Adana büyükşehir Haberleri

adana büyükşehir haberleri ve güncel adana büyükşehir gelişmeleri, adana büyükşehir ile ilgili tüm video, adana büyükşehir fotoğrafları ve adana büyükşehir haberleri Adana Haber Merkezi - Adana Son Dakika Haberleri sitemizde


Adana

Adana Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, toplu taşıma yapan araçlarda klima denetimi yapıyor.

Spor

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın sporda alt yapıya ve temel eğitime verdiği önem çeşitli branşlarda meyvesini veriyor.

Adana Büyükşehir Belediyesi, 120 araç 450 personel ile haşere mücadelesine 24 saat kesintisiz devam ediyor.

Adana

Adana Büyükşehir Belediyesince, Türkkuşu Kavşağı D400 karayolu üstgeçidi üzerinde bisiklet yolu için revize çalışmaları başladı.

Adana Büyükşehir Belediyesi, final sınavları öncesinde üniversite öğrencilerine yönelik doğa kampı gerçekleştirdi.

Güncel

Adana Büyükşehir Belediyesi “Nasıl Bir Demokrasi Nasıl Bir Cumhuriyet” konulu paneli yoğun katılımla tamamlandı.

Yerel Yönetimler

2019 Yerel Seçimlerinde Büyükşehir'i kazanan fakat belediye meclisinde çoğunluğu kazanamayan CHP, 2024 Yerel Seçimlerinde meclis genel çoğunluğunu da kazandı.

Yerel Yönetimler

Adana Büyükşehir Belediyesi kentin dört bir yanında iftar sofraları kurmaya devam ediyor.

Yerel Yönetimler

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak yerel seçimler öncesinde her kesimden Adanalı’nın kendisine desteğini...

Yerel Yönetimler

Başkan Zeydan Karalar, Gülpınar ve Şehit Erkut Akbay mahallelerinde halkla buluştu, Büyükşehir’in verdiği iftar programına katıldı.

Yerel Yönetimler

31 Mart Yerel seçimlerine sayılı günler kala Gezici Araştırma Merkezi tarafından Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına ilişkin seçim anketi yayınlandı.

Sabah saatleri itibariyle Adana Büyükşehir Belediyesi'ne operasyon düzenlendi. Adanahabermerkezi.com, 1 Kasımda yazdığı haberde Altınkoza'da ihaleye fesat konusunu gündeme getirmişti. Konunun...