• USD 32,70
  • EUR 34,98
  • ALTIN 2.449,78
  • BİST100 10.471
  • BTC 66.601

Zeydan karalar Haberleri

zeydan karalar haberleri ve güncel zeydan karalar gelişmeleri, zeydan karalar ile ilgili tüm video, zeydan karalar fotoğrafları ve zeydan karalar haberleri Adana Haber Merkezi - Adana Son Dakika Haberleri sitemizde


Yerel Yönetimler

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Sarıçam ilçesinde vatandaşları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Yerel Yönetimler

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, mal varlığını açıklayarak belediye binası önüne astı.

Yerel Yönetimler

Adana Büyükşehir Belediyesi Haziran ayı meclis toplantılarının ilk oturumu Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar başkanlığında gerçekleştirildi.

Yerel Yönetimler

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, toplam 868 delegenin oy kullandığı Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığını 515 oy alarak kazandı.

Adana Büyükşehir Belediye Meclisi Mayıs Ayı 4. Oturumu ve ASKİ Genel Kurulu, Zeydan Karalar Başkanlığında gerçekleştirildi.

Güncel

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Üniversitesi Çağdaş Hukuk ve Adalet Topluluğu tarafından tertip edilen “Kurgusal Duruşma Konferansı” etkinliğine...

Ekonomi

DAİMFED (Doğu Akdeniz İnşaat Müteahhit Birlikleri Federasyonu) Genel Başkanı Mustafa Karslıoğlu, ve beraberindeki heyet Başkan Karalar'ı ziyaret etti.

Adana

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluk alanlarına giren ana caddeler başta olmak üzere kaldırımların araçlar ve esnafa ait malzemeler tarafından işgal edilmesi...

Yerel Yönetimler

Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığını ikinci kez açık ara farkla kazanan Zeydan Karalar, mazbatasını aldı ve yeni dönemdeki görevine resmen başladı.

Yerel Yönetimler

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 9 ilçenin kazanılmasıyla birlikte art arda düzenlenen mazbata ve devir teslim törenlerinde, iftar programlarında...

Yerel Yönetimler

2019 Yerel Seçimlerinde Büyükşehir'i kazanan fakat belediye meclisinde çoğunluğu kazanamayan CHP, 2024 Yerel Seçimlerinde meclis genel çoğunluğunu da kazandı.

Yerel Yönetimler

Adana Büyükşehir Belediyesi kentin dört bir yanında iftar sofraları kurmaya devam ediyor.