Evliya Çelebi MTAL Uygulama Oteli’nde basın mensuplarıyla bir araya gelen Sağlık-Sen Adana Şube Başkan Adayı Kadir Demirci, “Sağlık-Sen’imizin her bir üyesiyle bir bütün olduğumuzu, nasıl daha adil ve kimseyi kandırmayan, tüm üyelerine sahip çıkan, asla ve asla ihanet etmeyen yönetim anlayışında olduğumuz için buradayız” dedi.

“SINIRSIZ BAŞKANLIK ANLAYIŞI YOK”

Sağlık-Sen Adana Şube yönetiminin 4 yıllık görev süresinin dolmak üzere olduğunu ifade eden Demirci, yakın zamanda delege seçimlerinin başlayacağını söyledi. Yeni başkan ve yönetim kurulunun belirleneceği seçim sürecinin başladığına dikkat çeken Kadir Demirci, “Bugün burada bizleri bir araya getiren menfaatlerimiz değil; İlkelerimizdir. Hedeflerimiz basit değil; İdeallerimiz sınırsızdır. Unutmayalım ki sonsuz ve sınırsız bir başkanlık anlayışı yoktur. Herkes geçicidir ve herkes er veya geç üyelerimize ve kamuoyuna en nihayetinde Allah’a hesap verecektir” şeklinde konuştu.

“DEĞİŞİM BEKLENTİSİ VAR”

Sağlık-Sen üyeleri arasında bir değişim ve yenilik beklentisinin farkında olduğunu belirten Demirci, kimseyle bir sorun ve bir problem yaşamak derdinde olmadığını kaydetti. Daha iyisini nasıl yapabileceklerinin peşinde olduklarını iddia eden Demirci, “Sonuç ne olursa olsun, davamız ve yolumuz bellidir” diyerek, birlik mesajları verdi.

“GENÇ VE DİNAMİK BİR EKİBİZ”

Sağlık-Sen’in her bir üyesiyle bir bütün olduğuna dikkat çeken Adana Şube Başkan Adayı Kadir Demirci, daha aktif bir temsilci ağı ile aidiyet duygusunun ne demek olduğunu, nasıl daha adil ve kimseyi kandırmadan, tüm üyelerine sahip çıkan asla ve asla ihanet etmeyen yönetim anlayışı sergileyeceklerine vurgu yaptı. Geçmişi unutmadan, geleceğe bakabilen, saygı, sevgi, dostluk ve kardeşlik içinde genç ve dinamik bir ekiple istişareli bir yönetim anlayışıyla sendikayı daha ileriye taşımak ve projeleri hayata geçirmek adına örnek bir yönetim anlayışı amaçladıklarını belirten Demirci, “Bu vesile ile 2006 yılından itibaren üyesi olduğum Sağlık-Sen Adana Şubesi Başkanlığına aday olduğumu siz değerli basın mensuplarına, Adana kamuoyuna ve özellikle Sağlık-Sen’imizin siz değerli üyelerine ilan ediyorum. Görev sürem boyunca hesap verilebilirlik noktasında saydam olacağımı, sağlık çalışanlarının özlük haklarının iyileştirilmesi noktasında sonuna kadar mücadele edeceğimi, daha refah ve daha uygun çalışma şartlarının sağlanması için elimden geleni yapacağımı belirtmek isterim” şeklinde konuşarak, kendisini yalnız bırakmayan yol arkadaşlarına teşekkür etti.