AK Parti Seyhan Belediye Meclis Üyesi ve Seyhan Belediyesi Başkan a. Adayı Mustafa Tunç, yeni yılın başta Adanalılar olmak üzere tüm milletimize ve İslam âlemine hayırlar getirmesi temennisinde bulundu. 2023’ü geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde AK Partili Mustafa Tunç, yeni yıl mesajı yayınladı. Her yeni yılın insanlara yeni umutlar, yeni heyecanlar getirdiğine dikkat çeken AK Parti Seyhan Belediye Meclisi Üyesi ve Seyhan Belediye Başkan aday adayı Mustafa Tunç, “Bir yanıyla umutluyuz, sevinçliyiz bir yanımızla büyük üzüntü, ıstırap ve öfke içerisindeyiz” dedi.

AK Partili Mustafa Tunç, Türkiye Yüzyılına girdiğimiz 2023’ü şu günlerde geriye bırakmaya hazırlandığımızı hatırlatarak, “Türkiye Cumhuriyeti’nin İkinci Yüzyılına, ülke olarak daha da hazır bir halde gireceğiz. AK Parti iktidarımız, Cumhur İttifakımız, 2024’te de ülkemiz ve milletimiz için bütün gayretiyle hizmet üretmeye, devasa projeleri hayata geçirmeye devam edecektir. Şimdi önümüzde 2024’ün Mart ayında yapılacak yerel seçimler var. İktidarımızın 20 yılı aşkın ortaya koyduğu hizmetleri AK Parti olarak, Cumhur İttifakı olarak yerel seçimlerde de milletimizin kararıyla işbaşına gelerek daha da taçlandırmış olacağız. Türkiye Yüzyılına yakışır hizmetleri, Adana’da Seyhan’da da tüm diğer ilçelerimizde de bizler gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

2024’ün, başta Adana olmak üzere tüm ülkemizde yeni atılımların yılı olacağının altını çizen AK Parti Seyhan Belediye Meclis Üyesi ve Seyhan Belediyesi Başkan aday adayı Mustafa Tunç, “Bütün bir dünya yeni bir yıla girmenin mutluluğunu yaşarken, yine bütün bir dünyanın gözü önünde insanlık suçu işleniyor. İsrail, 3 aya yakın bir süredir, Gazze’de masum sivilleri, kadınları, çocukları katlediyor. Bugüne kadar 20 bini aşkın sivil öldürüldü. Bunlardan 8 bini bebek, çocuk. İsrail’in saldırılarının devam etmesi halinde, 5 yaş altı 335 bin çocuk açlıktan, susuzluktan hayatını kaybedecek. Artık bu acımasız katliama, soykırıma dur demenin zamanıdır” dedi.