Reyhanlı Belediyesi hizmet kalitesini artırmak, hızlı ve etkin faaliyetlerde bulunmak için araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Bu kapsamda yapılan girişimler ile Temizlik İşleri Müdürlüğü envanterine bir adet çöp toplama aracı dâhil oldu.
Reyhanlı Belediyesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe edilen bir adet çöp toplama aracını teslim alımına Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu’nun yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcıları Şaban Kurt, Mehmet Çüter ve Temizlik İşleri Müdürü Mahmut Tapınç katıldı. 

Reyhanlı Araç Alımı
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından Reyhanlı Belediyesine hibe edilen 1 adet çöp toplama aracını envanterine kattıklarını vurgulayan Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu: “Gücümüze güç katan Reyhanlı’mıza desteklerinden dolayı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sn. Murat Kurum'a şükranlarımı sunuyorum. İlçemize hayırlı uğurlu olsun. Bu aracımızla birlikte toplam 15 tane aracımızı hizmete kazandırmış olduk. Allah kaza bela vermesin ” Dedi.
 

Editör: Murat BERHUN