banner733

BAK Hareketi Samsun Buluşması

Büyük Anadolu Kalkınma Hareketi, Türk kurtuluş hareketinin simge şehri Samsun’da Samsunluların yoğun katılımlarıyla 18 Mayıs 2014 tarihinde dün gerçekleşti.

BAK Hareketi Samsun Buluşması
banner686

Bak hareketi Samsun İl Başkanı Mehmet CÜREBAL’in başkanlığında organize edilen buluşmaya Anadolu’nun birçok şehrinden Bak Harteketi’nin teşkilat katılımcıları da iştirak ettiler. Kurucu Genel Başkan Fahrettin Korkmaz’ın da katıldığı toplantıda Soma’da kaybedilen şehit insanlarımız başta olmak üzere tüm şehitler için saygı duruşunda bulunuldu, kur’an okundu ve dualar edildi. İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra söz alan Mehmet CÜREBAL, geleceğin BAK PARTİ’sinin milletin siyasi hayatına yepyeni bir anlayış kazandıracağını, geleneksel çizgide bin yılların birikiminden ilham alan bir hak, adalet, demokrasi, özgürlük dönemini başlatacağını, hakça paylaşımın hissedileceği ve halkın yönetime egemen olacağı bir vicdan sürecinin adı olacağını söyledi.

Kurucu Genel Başkan Fahrettin Korkmaz ise, Anadolu ruhunun, bu toprakların, bu coğrafyanın, bu vatanın potansiyeline inanmış umudun, inancın, gayretin ve imanın güneş yüzlü çocuklarının omuzlarında Allah’ın izniyle aydınlık günlerle buluşacağını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2014, 12:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz