banner750

Adana Botaşspor'da şok gelişme

Türkiye Kadınlar Basketbol Birinci Liginde (TKBL) mücadele eden Adana BOTAŞSPOR Kulübü yönetim kurulu İbrahim TAN başkanlığında Adana’da toplandı.

Adana Botaşspor'da şok gelişme
banner686
Adana BOTAŞ kulüp binasında yapılan toplantıda değerlendirme yapıldı ve bu değerlendirme sonunda Baş Antrenör Aziz Akkaya ile yollarının ayrıldığını belirtildi.

Adana BOTAŞSPOR Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim TAN, kulüp Antrenörü Aziz Akkaya ile yapılan görüşmenin ardından yolların ayrıldığını açıkladı. Adana BOTAŞSPOR kulübü başkanı İbrahim TAN geçtiğimiz sezon Adana BOTAŞSPOR’da Baş antrenör görevini üstlenen Aziz AKKAYA’nın geride bıraktığımız 1,5 yıllık emeklerinden dolayı teşekkür etti. Adana BOTAŞSSPOR geride bıraktığımız sezonda başarılı bir yıl geçirdiğimizi belirten kulüp başkanı TAN, “Antrenörümüz Aziz AKKAYA ile görüştük ve yeni sezonla ilgili karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Aziz AKKAYA’nın Adana BOTAŞSPOR’a hizmetlerinden ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz bundan sonraki antrenörlük hayatında da başarılar diliyoruz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2014, 12:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER