banner735

Bayram Akgül, "Hedefimiz şampiyonluk"

Adanaspor başkanı Bayram Akgül "Hedefimiz şampiyonluk. İnşallah istediğimiz hedef doğrultusunda bu sezonu geçirir, ligi istediğimiz yerde bitiririz." dedi.

Bayram Akgül, "Hedefimiz şampiyonluk"
banner686

Adanaspor'un kulüp başkanı Bayram Akgül, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYDAdana Şubesinde basınla sohbet toplantısı gerçekleştirdi.  Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başkan Akgül transferde 1-2 oyuncu daha alacaklarını söyledi. Teknik direktör Fatih Akyel ile lisans sorunu nedeniyle yolları ayırdıklarını aktaran Bayram Akgül "Fatih hoca lisans problemini çözerse ona her zaman kapımız açıktır" diye konuştu. Akgül yeni Teknik Direktör Ceylan için şöyle konuştu;  "Yunus Murat Ceylan'ın futbolculuk döneminde Adanaspor ile iki şampiyonluk yaşadı. Gençlerin önünü açmak gerekiyor diye düşünüyorum. Bu bağlamda da ortak fikirlerimiz olduğu için Yunus'un iyi işler yapacağını, ileride Türk futboluna çok ciddi yerlerde hizmet edeceğine inanıyorum." 

"YAPTIĞIMIZ HATALARI YAPMAYACAĞIZ"

banner625
Akgül, daha sonra sorulara şöyle yanıt verdi; 

"Kötü bir sezon geçirdik. Maalesef küme düştük ama pandemi nedeniyle ligden düşmenin kaldırılmasıyla ligde kaldık. Bu sene, geçen sene yaptığımız hataları yapmayacağız. Aslında yapmamız gereken hatalardı. Kendimizi eleştirdiğimiz dönemler var. Geçen sene başarısız olduk, bunun birçok sebebi var. Bireysel anlamda konuşursak yanlış olur. Hedefimiz her sene şampiyonluk. İnşallah istediğimiz hedef doğrultusunda bu sezonu geçirir, ligi istediğimiz yerde bitiririz."

Ziyaret sonunda TSYD Adana Şube Başkanı Çakın, Başkan Akgül'e plaket sundu.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2020, 17:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz