Ertuğrul Sağlam "Çürük" çıktı!

Kendi sahasında Adana Demirspor'a yenilen Samsunspor'un hocası Ertuğrul Sağlam, bu gerçeği kabullenmek yerine iftira ve gerçekdışı söylemlerini sürdürdü.

Ertuğrul Sağlam "Çürük" çıktı!
banner686

Çok eskiden beyefendi kişiliği ile ön plana çıkan Ertuğrul Sağlam Teknik direktör olarak Samsunspor'da son günlerdeki açıklamalarıyla gerçek kalitesini gösterdi !


Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, son olarak yaptığı açıklamada Süper Lig’e yükselme mücadelesinde direkt rakipleri olan Adana Demirspor’a karşı oynayan diğer takımların yedek kadrolarla maça çıkmasını eleştirdi. 

Ancak Sağlam,  Adana Demirspor'un güçlü kadro, iyi bir teknik ekip ve yükselen performansıyla Süperlig iddiası olan Samsun, Giresun ve Altınordudpor'u yendiğini unuttu veya bunu kabul edemedi. Kendi sahasında Adana Demirspor'a 2-0 gibi net bir skorla yenilen Samsunspor'un hocası Sağlam başka takımların Adana Demirspor'u yenememesini eleştirmesi oldukça dikkat çekici !  

Adana ,Demirspor taraftarı ise Şimşeğin beklenen şampiyonluğu öncesi bunu gölgelemeye çalışan Ertuğrul Sağlam'ın yaşlandıkça beyefendiliğini kaybetmeye başladığı ve fikirlerinin çürüdüğü görüşünü dile getiriyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2021, 23:04
YORUM EKLE
banner785
SIRADAKİ HABER