banner784

Halat yarışında neşeli bir gün kazandılar

23-30 Eylül Tarihleri Arasında Yapılan “Avrupa Hareketlilik Haftası” etkinlikleri kapsamında anlamlı bir Halat Çekme etkinliği düzenlendi.

Halat yarışında neşeli bir gün kazandılar
banner686

HALAT ÇEKEREK YARIŞTILAR "NEŞELİ BİR GÜN" KAZANDILAR!

Çukurova Atletizm Pisti’nde Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Çukurova Vakıfbank Ortaokulu, Buhara Ortaokulu’nun katılımı ile gerçekleşen “Halat Çekme” etkinliğine Halat Çekme Federasyon Başkanı Eray Aldemir,  Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları ve Özel Spor Tesisleri Şube Müdürü ve Akdeniz Bölge Başkanı Hamit Yıldırım, Halat Çekme Federasyonu İl temsilcisi Naim Ayçiçek,  Çukurova Gençlik Spor İlçe Müdürü, Gençlik Merkezi Müdürü  ile okul müdürleri katıldılar.

Oldukça neşeli bir ortam içinde yapılan yarışmalarda ise Halat Çekme Federasyonu Akdeniz Bölge Başkanlığı, tarafından düzenlenen etkinlikte “BİZDE VARIZ, HALATA TUTUN, HAYATA TUTUN” teması vurgusu yapıldı. Bu arada yarışmaya katılıp, dereceye direnlere kupa ve madalyaları Federasyon Başkanı Eray Aldemir,  Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları ve Özel Spor Tesisleri Şube Müdürü ve Akdeniz Bölge Başkanı Hamit Yıldırım, Federasyonu İl temsilcisi Naim Ayçiçek tarafından verildi.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2021, 13:34
YORUM EKLE
banner785
SIRADAKİ HABER