Kupalarıyla geldiler!

Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdülkadir Ataşbak, Gençlik Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu işbirliği ile yürütülen “Futbol Altyapı Gelişim Projesi” kapsamında 2018–2019 Sezonu Futbol turnuvası sonunda Türkiye üçüncüsü olan U13 Futbol Takımını, makamında kabul etti.

Kupalarıyla geldiler!
banner686

Ziyarette konuşan Kulüp Başkanı Cumali Hake; “Futbolcularımızın Adana’ya Türkiye üçüncüsü olarak dönmesi bizleri ziyadesiyle sevindirdi. Sporcularımızı ve antrenörlerimizi kutluyorum.  Buradan öncelikle, bizlere turnuvanın başından sonuna kadar her türlü desteği veren, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Abdulkadir Ataşbak'a, Spor Şube Müdürümüz Halit Yılmazel’e, Spor Şube Şefi Hanifi Altun’a yürekten teşekkür ediyorum" dedi.

Sporcuları makamında kabul eden İl Müdürü Abdülkadir Ataşbak elde edilen başarıdan dolayı U13 takımı ile gurur duyduğunu belirttiği konuşmasında şunları söyledi; “Öncelikle Türkiye üçüncüsü olan Adana’mıza ve bizlere büyük gurur yaşatan kardeşlerimi alınlarından öpüyorum. Turnuvanın başından itibaren sporcularımızın başarılı olacaklarına inancımız tamdı. İnanıyorum ki bu gençlerden ilerleyen süreçte Milli takımımızda oynayacak sporcular çıkacak. Bundan sonraki spor hayatlarında başarılarının devamını diliyor, daima yanınızda olarak destek olan ailelerinize ve sizleri eğiten antrenörlerinize teşekkür ediyorum. Bizler sizler için elimizden gelen her şeyi yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Sizlerden tek isteğim eğitiminizi aksatmadan olabileceğiniz en yüksek mertebelere ulaşmanızdır. Bu duygu ve düşüncelerle azim ve gayretleriyle bizleri mutlu eden sporcularımı yürekten kutluyor, emeği geçen tüm kulüp yöneticilerine teşekkür ediyorum

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER