Ramazan Çimen’den ÇGC’ye ziyaret

Adana ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Başkanı Cafer Esendemir’i makamında ziyaret ederek kendisinin ve ekibinin projelerini anlattı.

Ramazan Çimen’den ÇGC’ye ziyaret
banner686

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, kulüplerden, spor camiasından ve yerel yönetimlerden yoğun ilgi görüyor. Ramazan Çimen, gittiği her yerde  “Başkan” gibi karşılanıyor..

RAMAZAN ÇİMEN "AMATÖR RUHLA BAŞARACAĞIZ"

Hentbol, basketbol ile masa tenisi oynayan eski bir sporcu olması nedeniyle her zaman sporun ve sporcunun yanında olan Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Başkanı Cafer Esendemir’e teşekkürlerini ileten Ramazan Çimen, “Tek isteğimiz Adana amatörünü hak ettiği noktaya taşımak. Bunun için göreve talibiz. ‘Güçlü amatör güçlü ASKF’ sloganı ile büyük projelerle yola çıktık. Adana amatörlerini hak ettikleri yere taşıyacağız. Amatörden alan değil, veren olacağız. Geçmişteki amatör heyecanı geri getireceğiz. Bu konuda yerel medyanın desteğine ihtiyacımız olacak ” dedi.

RAMAZAN ÇİMEN’E BAŞARILAR

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Başkanı Cafer Esendemir ise yıllardır Adana sporuna maddi-manevi desteklerde bulunan Ramazan Çimen’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Birlik beraberlik duygusu içinde ”Biz” olgusu ile hareket ederek Adana sporunu kalkındırmak için herkes var gücüyle çalışmalı. Hep beraber geçmiş yıllarda Türk sporunda söz sahibi olan Adana’yı sporda hak ettiği yere getirmeye çalışmalıyız. Ramazan Çimen’e çıktığı bu yolda başarılar diliyorum ”dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021, 08:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER