banner834

SECURITAS Ligi’nde 11 ayda 2782 maç

Adana Tenis, Dağ ve Su Sporları Kulübü’nün (ATDSK), üyeleri kaynaştırmak, her seviyeden tenis oyuncularını buluşturmak ve üyeleri kaynaştırmak amacıyla düzenlediği SECURITAS ATDSK 2021 Defi Ligi sona erdi.

SECURITAS Ligi’nde 11 ayda 2782 maç

3 yıldır devam eden ligde bu yıl 11 ayda 2 bin 782 maç yapıldı. Erkeklerde 152, kadınlarda 53 olmak üzere 205 tenisçinin raket salladığı SECURITAS ATDSK 2021 Defi Ligi’nde son maçların oynanmasının ardından erkeklerde ve kadınlarda ilk 32’de yer alan oyuncuların katılımıyla Master, erkeklerde ikinci 32’lik grupta yer alan oyunculardan A Grubu ana tabloları oluşturularak, yıl sonu turnuvası düzenlendi. Maçlar sonunda Erkekler Master Grubu’nda Özkan Çetin şampiyon, Abdurrahman Gündeşlioğlu ikinci, A grubunda Selçuk Şerifoğlu Şampiyon, Mustafa Satar ikinci, Kadınlar Master grubunda Ece Şanıvar Koçak şampiyon, Fethiye Mumcu da finalist oldular.

Turnuvanın şampiyonlarına ve finalistlerine kupaları ligin sponsoru olan güvenlik hizmetleri, izleme ve danışmanlıkta dünya markası olan İsveç merkezli SECURITAS’ın Bölge Müdürü Cenk Bakırtel tarafından verildi. ATDSK yönetimine, defi oyuncularına ve katkısı olanlara teşekkür eden Bakırtel, “SECURITAS olarak tüm dünyada sporun ve sporcunun yanında olmak gibi bir ilkemiz var. Ama Türkiye’de sadece Adana Tenis, Dağ ve Su Sporları Kulübü’ne sponsoruz. 2022’de de inşallah yine sponsor olacağız” dedi. Bakırtel’e plaket vererek teşekkür eden ATDSK Başkanı Ali Refah Keskin, SECURITAS ATDSK Defi Ligi Defi Kurulu Üyeleri Yüksel Eker, Seyhun Seyhan, Serkan Şenlik, Aylan Kurtar ve Ece Şanıvar Koçak’a da katkıları nedeniyle teşekkür etti. Keskin, defi ligini 3 yıl önce büyümekte olan üyeleriyle güçlü olan ATDSK’yı, üyeler arasındaki dostluğu, kardeşliği, kaynaşmayı sağlamak ve her seviyeden tenis oyuncularının buluşmasını sağlamak amacıyla başlattıklarını kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner841