"Siyah Kuşak"tan Çimen’e destek

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, Siyah Kuşak Spor Kulübü’nü ziyaret edip sporculara tatlı ikram etti.

"Siyah Kuşak"tan Çimen’e destek
banner686

Spora ve sporcuya olan duyarlılığı ile gittiği her kulüpte “Başkan” gibi ilgi ve destek gören Ramazan Çimen, Siyah Kuşak Spor Kulübü’nün Başkanı Sefa Ögelge ile sohbet etti.

ADANA ASKF’NİN DUYARSIZLIĞI

Aylardır Pandemi nedeniyle maddi-manevi sıkıntılı günler geçirdikleri bu zor dönemde ASKF’nin kendileri ile ilgilenmeyişinin üzüntü verici olduğunu belirten Siyah Kuşak Spor Kulübü’nün Başkanı Sefa Ögelge, " 1 yıldır hiçbir şey yapmadan evlerimizde yatıyoruz. Bizim ihtiyaçlarımız var. Herkesin bakmakla yükümlü olduğu ailesi var. Hepimiz dardayız ve zordayız. Bu kulüpler ne yapıyor, sorunları var mı? Bunu düşünmek lazım. ASKF yöneticilerinin aylardır duyarsız kalarak unuttuğu kulübümüze destek ziyareti gerçekleştiren Ramazan Çimen’e bu hassasiyeti için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.  
RAMAZAN ÇİMEN BAŞKAN GİBİ İLGİ GÖRDÜ

Siyah Kuşak Spor Kulübü’nün çalışmalarını yerinde izlemeye gelen ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen ile ekibi, gördükleri ilgi ve sevgiden memnun kaldılar.
Çalışmalarını titizlik içerisinde sürdüren Siyah Kuşak Spor Kulübü’nü ziyaret etmekten mutluluk duyduklarını belirten ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, “Uzun yıllar bu işi yapan ve başarılı çalışmaları ile takdir edilen Başkan Sefa Ögelge’nin ortaya koyduğu bu eseri kutluyoruz. Bizler spor yöneticileri olarak her zaman böyle Türk sporuna katkı koyan kulüplerimizin yanındayız” diye konuştu.
Antrenman sonrası ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, sporculara tatlı ikram ederken, sporcular kendileriyle hatıra fotoğrafı çektirdiler.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER