banner735

\"Tahriklere kapılmayın\"

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Bekir Çınar, dün Adana Merkez Endüstri Meslek Lisesi’ne düzenlenen ziyarette, futbolcuları İlhan Aydoğdu’ya yönelik saldırıyı şiddetle kınadıklarını belirterek, “Taraftarlarımız sağduyu içerisinde tahriklere kapılmamalıdır” dedi.

\
banner686

Çıkan olayların Adanaspor camiasına mal edilmemesi gerektiğini belirten mavi-lacivertli kulüp başkanı Bekir Çınar, “Okul ziyaretimizde futbolcularımıza çok büyük ilgi ve alaka gösterilmiştir. Bu arada kendilerini Adanaspor taraftarı gibi göstererek, futbolcumuz İlhan Aydoğdu’ya bıçak çekenler 3-5 çapulcudan öteye gidemeyecektir. Çıkan olaylar hepimizi son derece üzmüştür. Ancak bunun Adanaspor camiasına mal edilmesinin de yanlış olduğunu düşünüyorum. Adana Demirspor taraftarı sağduyuludur, tahriklere kapılmayacaktır” şeklinde konuştu.
 Adana Demirspor Kulübü Başkanı Çınar sözlerini şöyle tamamladı:

banner625
 “Büyük Adana Demirspor taraftarından ricam bu tür tahriklere kapılmamalarıdır. Şehrimizin kardeş takımı Adanaspor taraftarından da bu tür kişileri aralarında barındırmamalarını rica ediyorum. Bu olay sadece 3-5 çapulcunun terbiyesizliğidir”


YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet  mehmet
mehmet mehmet - 11 yıl Önce

tepki koymak, sukunet saglamaya çalışmak..hepsıne ok...ama kardeşim sen güvenlık önlemlerını neden almıyorsun ? ınsanlar sosyal ve ekonomık dengesızlıkler ıçerısındeler. zaman zaman bunu kötü yansımasıda şiddetle olmaktadır. sen önce önlemini alsana..ya sporcumuza bır şey olsaydı. o taraftan bu taraftan kım den olursa olsun, yönetımler seyırcı beslemekten vazgeçmelıdırler. bu adanada moda oldu sayenızde...önemli olan sorun çıkmadan önce tedbır almaktır...

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz