Yüreğir'de araç filosu güçleniriliyor

Yüreğir Belediyesi yeni iş makineleri ve hizmet araçları alarak araç filosunu genişletiyor. Devlet Malzeme Ofisi aracılığı ile alınacak yeni araçlarla Yüreğirli daha verimli, daha iyi hizmete kavuşacak

Yüreğir'de araç filosu güçleniriliyor
banner686

banner625
Karar meclisten oy birliği ile geçti. Konu ile ilgili açıklama yapan Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, "Filomuzdaki eksikliklerimizin giderilmesi için bu araçlara ihtiyacımız vardı. Amacımız daha iyi hizmet ve Yüreğirli vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmektir. Yüreğirli en iyisine layık." diyerek alınacak araçların hepsinin Türkiye'de üretilen araçlar olduğunu söyledi. Başkan Kocaispir oybirliği ile geçen karar için bütün meclis üyelerine teşekkür etti.


Yüreğirli vatandaşlara daha nitelikli ve düzenli hizmet etmek amacıyla yeni araç alacaklarını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir "Vatandaşlarımıza nitelikli ve düzenli  hizmet sunmak amacıyla araç filomuzu genişletiyoruz. Yüreğirli her şeyin en iyisine layık. Yüreğir Belediye Meclisimizin aldığı kararla belediyemizin acil ihtiyacı olan Lastikli Kepçe (kazıcı-yükleyici) Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Toplama Aracı, Silindir, Cenaze Nakil Aracı, Çift Kabinli Kamyonet ve Panelvan Minibüslerden oluşan araçları Yüreğir Belediyesi araç filomuza katacağız.
Araçların Devlet Malzeme Ofisi aracılığıyla alınacağını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir "Yüreğir'de artan nüfus ve sorumluluk alanının geniş olması, mevcuttaki araçlarımızın da bir kısmının 10 yılı geçtiği için tamir ve bakımlarının masraflı olması  nedeniyle böyle bir karar aldık. Amacımız Yüreğir halkına düzgün  hizmet götürerek vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmektir." şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 09:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner715

cyberturk.biz