CHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı, İnşaat Mühendisi Zülfikar İnönü Tümer, Seyhan’ı tüm yönleriyle geleceğe hazırlamanın derdiyle dertlendiklerini vurguladı.

Türkiye’nin 53 ilinden büyük Seyhan’da yaşayan tüm vatandaşların daha çağdaş bir ortamda yaşama hakkı olduğunu kaydeden Tümer, rutin belediyecilik hizmetleri dışında sosyal ve toplumsal plan ve projelerle eğitim, sağlık, spor, kültür sanat alanında örnek çalışmalar yapacaklarını vurguladı.

"AKP, Devlet Kurumlarını Yandaşlara Arpalık Etti" "AKP, Devlet Kurumlarını Yandaşlara Arpalık Etti"

“ÖRNEK OLUŞTURACAK PROJELER GELİŞTİRECEĞİZ”

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri (MYK) ve Parti Meclisi (PM) Üyeleri’nin yanı sıra Adana İl Başkanı Anıl Tanburoğlu, Adana Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Burhanettin Bulut, Adana Milletvekilleri Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin ve Ayhan Barut, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan İlçe Başkanı Ramazan Atikaslan, il ve ilçe örgütlerinin, partililerin ve Seyhan halkının uygun görmesi halinde aday olabileceğini, ardından Seyhan’a Başkan seçileceğine inandığını dile getiren Tümer, “Seyhan’da dezavantajlı grupları önceleyeceğiz. Maddi-manevi desteğe ihtiyacı olan vatandaşlarımız için örnek oluşturacak, ses getirecek ve en önemlisi vatandaşlarımızın sorunlarını çözecek, onları mutlu edecek projelerimiz olacak. Belediye yönetimi topyekün vatandaşlarla sıkı diyalog halinde olacak. Mahallelerin ve halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapacağız. Tüm bunları yaparken belediye gelirlerini elbette elverdiğince vatandaşlarımız için kullanacağız. Ama daha önemlisi yurtiçi ve yurtdışı hibe fonlarından faydalanarak, bu fonların Seyhan için, halkımız için kullanılmasını sağlayarak hareket edeceğiz” diye konuştu.

“TECRÜBEMİ TÜM YÖNLERİYLE AKTARACAĞIM”

CHP’nin Adana Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere Seyhan’da ve kentin bir çok ilçesinde başarılı sonuçlar alacağına yürekten inandığını belirten Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı, İnşaat Mühendisi Zülfikar İnönü Tümer, milletvekilliği süreciyle birlikte mesleki tecrübesini tüm yönleriyle Seyhan halkı için sonuna kadar kullanmak istediğini sözlerine ekledi.

Editör: Murat BERHUN