banner784

Çukurova Rotary'de görev değişimi

Çukurova Rotary Kulübü'nde devir-teslim töreni yapıldı. Ahmet Özkök, başkanlık görevini törenle Lütfi Candır'a teslim etti. Seyhan Oteli'nde yapılan törene Rotary Kulübü üyesi gençler ve çok sayıda davetli katıldı.

 Çukurova Rotary'de görev değişimi
banner686

2015-2015 Rotary Kulübü başkanlığını yapacak olan Lütfi Candır törende yaptığı konuşmada, “2015-2016 dönem başkanlığı görevini mevcut başkanımız Ahmet Özkök'ten teslim almanın mutluluğunu yaşıyorum. Bundan sonra 1 yıl süre ile bu görevi ben sürdüreceğim . Meslek hizmetleri, toplum hizmetleri, gençlik hizmetleri ile ilgili projeleri hayata geçireceğiz” dedi.

PROJELERİ ANLATTI
Güney Kore Seul’de bulunan Rotary kulübü ile  müşterek 36 bin dolarlık yeni doğum ünitesine küvöz alımı projesini uluslararası Rotary'e tasdik ettirdiklerini söyleyen Candır, “29 Haziran’da dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen 12 yabancı genç misafirlerimizle kısa dönem yaz kampını 10 gün boyunca yöremizde gerçekleştireceğiz. Uzun dönem eğitim kampına bir lise öğrencimizi yolluyoruz. Amerika'da da  uzun dönem bir  lise talebesini Adana'da misafir edeceğiz. Dostluk değişim programı çerçevesinde bir üyemiz şu anda Kanada'da ülkemizi ve kulübümüzü temsil etmektedir" dedi. Tören, Lütfi Candır'ın görevi mevcut başkan Ahmet Özkök'ten teslim almasının ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2015, 08:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER