Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar; Seyhan Gülpınar ve Yüreğir Şehit Erkut Akbay mahallerinde halkla buluştu. Şehit Erkut Akbay Mahallesi’nde, Büyükşehir Belediyesi’nin verdiği iftar programına da katılan Başkan Zeydan Karalar, gittiği her noktada halka hitap etti ve önemli mesajlar verdi. 

AYRIM YOK, OY HESABI YOK, HİZMET VAR…
Siyasiler, milletvekilleri, muhtarlar ve bölge sakinlerinin katıldığı buluşmalarda, halkın ilgi ve desteğine teşekkür eden Başkan Zeydan Karalar, Adana’nın dört bir yanına yapılan ve yapılacak hizmetlerle ilgili bilgi verdi, mahalle sakinleriyle sohbet etti. 
Mahallelerde 50 yılı aşkındır çözülemeyen sorunları çözdüklerini belirten Başkan Zeydan Karalar, oy hesabı yapmadan, siyasi parti ayrımı gözetmeden hizmet ettiklerini açıkladı.

Başkan Zeydan Karalar, Gülpınar ve Şehit Erkut Akbay mahallelerinde halkla buluştu, Büyükşehir’in verdiği iftar programına katıldı.
Mahalle sakinlerinin sorularını da yanıtlayan Başkan Zeydan Karalar, yeni dönemde de şu ana kadar olduğu gibi halkın içinde, sorunları ve istekleri birinci ağızdan dinleyerek belediye başkanlığı yapmayı sürdüreceğini, halkın kendisine yönelik güveninin devam ettiğini görmenin gururunu yaşadığını ifade etti.