Adana Toroslar Federasyonu’na destek

Gastronomi konusunda ‘Adana’da unutulmaya yüz tutmuş yemekler’ konusunda şehrin yemek kültürüne katkı koyarak tanıtımını sağlayacak olan AB Projesi hazırlayan Adana Toroslar Federasyonu üyeleri Seyhan Belediye Başkanı Akif Akay’ı makamında ziyaret etti.

Adana Toroslar Federasyonu’na destek
banner686

Federasyon Başkanı Cenap Erol ve yönetim kurulu Özcan Aladağ, Levent Karaömerlioğlu, Yaşar Usanmaz’ın yanı sıra projenin hayata geçirilmesinde önemli katkılar koyan Prof. Dr. Oya Işık, Prof. Dr. Nuriye Say ve Prof. Dr. Kubilay Vursavuş, proje hakkında Başkan Akif Akay’a bilgiler sundular. 
Çukurova Üniversitesi ile İtalya’dan bir proje ortağının da yer aldığını belirten Federasyon Başkanı Cenap Erol, “Amacımız zengin bir mutfağa sahip olan kentimizin gastronomi konusunda ön plana çıkmasına katkı koymaktır. Projemizin başarıya ulaşmasında Seyhan Belediyesi’nin de bizlerin yanında olmasını temenni ediyoruz” dedi. Başkan Akif Akay ise bu gibi kent yararına olan her hizmette belediye olarak katkı koymaktan mutluluk duyacaklarının müjdesini verdi.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2021, 12:10
YORUM EKLE
banner785
SIRADAKİ HABER