banner733

ADASO'dan Karalar ve Çelikcan'a ziyaret

Adana Sanayi Odası Meclis Başkanı Hüseyin Nuri Çomu ve Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç, Meclis Başkanlık Divanı ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ADASO'dan Karalar ve Çelikcan'a ziyaret
banner686
Yüreğir ve Seyhan Belediye Başkanlarını kutlama ziyaretinde konuşan Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç, önümüzdeki süreçte yerel yönetimlerden hizmet beklentilerinin yüksek olduğunu bildirdi. Belediye Başkanları Karalar ve Çelikcan’ı kutlayıp başarılar dileyen Kıvanç, yerel yönetimlerle işbirliğine ve kente hizmet noktasında katkı yapmaya hazır olduklarını ifade etti.
 
ADASO Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç, kent içerisinde dağınık halde faaliyet gösteren işyerlerinin daha modern bir ortama kavuşmaları ve yaşanan kirliliğin ortadan kaldırılması amacıyla sektörel sanayi siteleri kurulması için ortak çalışma yapılmasını önerdi.
 
Islah Organize Sanayi Bölgeleri konusunda önümüzdeki süreçte yasal düzenlemeler yapılması için girişimlerin sürdürüldüğünü ifade eden Kıvanç, Mersin, Ceyhan ve Karataş Yolu üzerinde kurulmasının planlandığını, bu çalışmalar gündeme geldiğinde belediyelerin desteğinin beklendiğini kaydetti.
 
KARALAR: SANAYİCİYE DESTEK OLACAĞIZ
banner625
 
Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, üretim ve ihracat yapan, istihdam yaratan sanayicilerin bu çabasına destek olmaya ve katkı sağlamaya çalışacaklarını belirterek, sektörel sanayi siteleri oluşturulmasının önemli olduğunu ifade etti. Kentsel dönüşümü yerinde yapma kararlılığında olduklarını dile getiren Karalar, Kentsel dönüşümü Adana iş dünyası ile birlikte gerçekleştirmeyi tercih edeceklerini, sadece konut değil işyeri anlamında da dönüşümün sağlanacağını kaydetti.
 
ÇELİKCAN: YATIRIMCIYA KAPIMIZ AÇIK
 
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan da, yeni dönemden umutlu olduğunu, Adana’da da işbirliği ve dayanışmanın mutlaka oluşturulması gerektiğini bildirdi.  Özel sektörün yapacağı yatırımlarla kentin daha çok ve hızlı gelişeceğini ifade eden Çelikcan, gelecek olan yatırımlara herkesin ve her kesimin destek olması gerektiğini vurguladı. Çelikcan, “Tüm yatırımcılara kapımız sonuna kadar açık. Yatırım yapacak olan işadamlarımıza bundan önce olduğu gibi her türlü kolaylığı sağlamayı sürdüreceğiz” dedi.
 
Seyhan ve Yüreğir Belediye Başkanlarını kutlama ziyaretine, ADASO Meclis Başkan Yardımcısı İsrafil Uçurum, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Fırat Karalı ve Erdoğan Şire, Sayman İmam Gazali Hıradağı, Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Özkök, Faruk Aytek, Salih Sütcü, İsa Tuzcu, Ahmet Güldiker, Süleyman Baş ve Meclis Üyesi Remzi Kar katıldı.
Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2014, 10:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz