Emniyet Müdürü Yıldız'dan Türk-İş'e iadeyi ziyaret

Adana İl Emniyet Müdürü Selami YILDIZ, Türk-İş 4. Bölge Temsilcisi Edip GÜLNAR ve Türk-İş'e bağlı diğer Sendika başkanları ile kahvaltıda buluşarak iade-i ziyarette bulundu.

Emniyet Müdürü Yıldız'dan Türk-İş'e iadeyi ziyaret
banner686

Adana İl Emniyet Müdürü Selami YILDIZ, Adana ilinde göreve başladığı zaman 'Hayırlı Olsun' ziyaretinde bulunan Türk-İş 4. Bölge Temsilcisi Edip GÜLNAR ve Türk-İş'e bağlı diğer Sendika başkanları ile Yol İş Holiday Adana otelinde kahvaltıda buluşarak onlara iade-i ziyarette bulundu. Selami YILDIZ, ziyarete Emniyet Müdür Yardımcıları ile birlikte katıldı. Sohbet niteliğinde geçen buluşmada çok sayıda sendika ve temsilcileri de yer aldı. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

banner625

Emniyet Müdürü Selami YILDIZ, Türk-İş Konfederasyonu'nun ülkemizin en önemli sendikalarından biri olduğunu ifade etti. Emniyet Müdürü Yıldız, demokrasinin vazgeçilmez unsurları arasında sendikaların yer aldığını da vurguladı. Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız, halkın huzuru ve güvenliği için emniyet teşkilatı olarak azimle çalışmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi. Türk-İş 4. Bölge Temsilcisi Edip GÜLNAR ve Türk-İş'e bağlı diğer Sendika başkanları da iade-i ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz