banner735

İyiyürek: Terörü lanetliyoruz

Şanlıurfa’nın Suruç İlçesi’nde meydana gelen ve 30 kişinin feci halde yaşamını yitirdiği ve 100 kişinin yaralandığı “Canlı Bomba” saldırısına tepkilerin ardı arkası kesilmiyor.

İyiyürek: Terörü lanetliyoruz
banner686

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED)Adana Şubesi de terörü lanetledi. TÜED Adana Şube Başkanı Seyfi H. İyiyürek, saldırıyı şiddetle kınadıklarını ve terörle bir yere varılamayacağına dikkat çekti.

banner625
Ramazan Bayramı sonrasında Türkiye’nin yüreğini burkan insanlık dışı saldırının derin üzüntüsünü yaşadıklarını ifade eden Başkan İyiyürek, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Emekliler derneği olarak olayın şokunu yaşıyoruz. Türkiye yıllardır terör olayından çok çekti. Binlerce vatan evladı can verdi. Canların dışında maddi kayıplar oldu. Analar, kardeşler yıllarca ağıt yaktı. Bugün de bazı karanlık güçler Türkiye’yi karıştırıp kardeşi kardeşe kırdırmak için sinsi planlarını uygulamaya çalışıyorlar. Türk milleti olarak bu alçakça sinsi oyunlara düşmemek gerekir. O nedenle sağduyumuzu yitirmeden olay karısında soğukkanlılığımızı yitirmememiz gerekir. Saldırıda ölenlere Allahtan rahmet, ulusumuza baş sağlığı, yaralılara da acil şifalar dileriz.”

 

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2015, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz