Karalar’la Seyhan’da ‘asfalt atağı’ hız kesmiyor

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’la birlikte ilçede ‘asfaltlama atağı’ aralıksız sürüyor. Her gün Bin 100 ton asfalt kaplama yapılan ilçede bazı mahallelerde tarihinde ilk kez asfaltla tanışan sokaklar bulunuyor.

Karalar’la Seyhan’da ‘asfalt atağı’ hız kesmiyor
banner686
Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, bazı sokakları ilk kez asfaltla tanışan Karayusuflu ve Serinevler Mahallesi’nde ki asfalt çalışmasını yerinde inceledi.
Mahalle halkının büyük ilgi gösterdiği Belediye Başkanı Karalar, “Asfalt hizmeti temel görevlerimizin başında geliyor. Göreve başladığımız günden bu yana asfalt hizmetine geçmiş dönemlerin aksine çok ayrı bir önem verdik. Üretim kapasitemizi arttırdık. Şimdi Seyhan’a bağlı sokaklarda günlük Bin 100 ton asfalt kaplama yapıyoruz. Bu oran Seyhan emsal belediyelerle karşılaştırıldığında bir rekordur. Mevsim şartları uygun olduğu sürece asfaltlama hizmetimizi aralıksız sürdüreceğiz” diye konuştu.
Mahalle sakinleri Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın hizmetlerinden memnuniyet duyduğunu ifade etti. Mahalle sakinleri, “Belediye Başkanımız Karalar göreve başladığında bu yana mahallelerimiz hizmetle tanıştı. Kendisinden çok memnunuz. Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2015, 10:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER